Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vélemények ezekről a ruhákról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények ezekről a ruhákról, mások túl egyszerűnek gondolják, de szerintem ezek sokkal szebbek a fodros, terebélyes pánt nélküli ruhánál, a nők miért előnytelen ruhákat választanak esküvőre sokszor és a divatot nézik, nem a saját adottságaikat?

Figyelt kérdés

Nem értem meg a mai divatot, hogy miért kell a legtöbb nőnek pánt nélküli, fodrod, alul eléggé szélesedő ruha, itt az oldalon is hány olyat láttam, szerintem a pánt nélküli menyasszonyi ruhák vékony karúaknak való, akiknek a válla is szép, vékony nőies és nem párnás, lötyögős. Persze biztos sokan támadnának, de ez a helyzet, a kevesebb sokszor több, de annyi tömzsi nő felveszi.

Na most engem is érintve, én az alábbi ruhákat venném fel szívesen, ha lesz esküvőm, pánt nélküli, egyenes, egyszerű szabású legyen, vékony vagyok egyébként, homokóra alakom van, csak annyi, hogy alacsony vagyok, ráadásul a pánt nélküliek rövidítik a testet. Csak tartok attól, hogy mások megszólnak, hogy milyen egyszerű a ruhám, pedig szerintem az alábbiak gyönyörűek és talán illene az alacsony, de vékony homokóra formámhoz.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



2012. szept. 30. 19:39
1 2
 1/19 lizzi77 ***** válasza:
Egyik sem rossz, de a 3.-as, 4-es tetszik nagyon nekem is.
2012. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam, azt akartam írni, hogyha lesz ruhám pántos lesz.

*javítva pánt nélküliről pántosra.

2012. szept. 30. 19:43
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem az első az nagyon tetszene ha nem ilyen ujja lenne, hanem valami szép pántja. Én csipkemániás vagyok, és én sem szeretnék majd habos babosat. :) Meg pántosat szeretnék én is. :)
2012. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
természetes, egyszerű, de gyönyörű mind!! :)
2012. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
esztétikailag a 3. és a 4. semmiben nem takar többet a löttyedt karból ,mint egy pánt nélküli.
2012. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Bocs, nekem a fodros, terebélyes ruhák jönnek be:D De mivel alacsony vagy, így jobb ha hanyagolod is ezeket.

De az utolsó nem rossz:D Bár szerintem a legszebb egy garbós ruha lenne:D

2012. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Ennek a kérdésnek kb. semmi értelme.

Milyen jogon szólsz bele, hogy mások milyen ruhát szeretnének?

Cseppet visszataszító, ahogy részletezed, hogy milyen ruha illik a tömzsik nőkhöz, majd eldicsekszel, hogy te nem vagy az (míg pár sorral feljebb még azt írod, hogy te is érintve vagy, csak hogy kevésbé legyen sértő...).

2012. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Imádom ezeket a ruhákat.
2012. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező.

Te most pontosan azt csinálod mint azok akik a pánt nélküli ruhákat mutogatják hogy ilyen lesz nekik.

Te is kiválasztottál 4 olyan ruhát amit nem mindenki vehet fel, akárcsak a pánt nélküli ruhát. Ezeket a ruhákat amiket linkeltél vékony, magas, kis mellű nők hordhatják.

Szóval semmivel sem szebbek vagy bárki számára is hordható ruhák ezek mint a régen mások által linkelt pánt nélküli vagy hableány alkatú esküvői ruhák, vagy akár a fodros ruhák.

Te ugyanúgy a divatot linkelted be mint előtted sokan mások..

2012. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

fúúú de ellenszenves vagy, pedig én vékony vagyok:D

anyám ha ezt olvasná rád küldene egy vírust XDDDDD

2012. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!