Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányokat is szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslányokat is szokás meghívni a fotózásra, vagy oda csak az ifjú pár megy?

Figyelt kérdés
2007. aug. 29. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
nálunk csak én voltam meg a férjem!szerintem nem szokás a koszoruslányokat vinni!
2007. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Mi is csak a ketten voltunk, de ha akarjátok akkor nyugodtan.

Ha nem akarjátok, akkor nem kell erőltetni, nem fognak megsértődni, ha nem hívjátok oda őket.

Ha mégis akkor nem jól választottatok.

2007. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is most lesz sküvőm és mivel családtagok a koszorúslányok(nővér és unokahúg) így 4 kép erejéig ott lesznek a fotózáson. szerintem annyira illik meghívni őket, én is voltam koszorúslány és én is fényképezkedtem velük. nagyon jó visszanézni.


gratulálok

2007. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
mikor én a nagybátyám esküvőjén koszorúslány voltam én ott voltam a fényképeken igen:)
2008. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját döntés. Én amikor fotóztam esküvőket ott is voltak a lányok meg nem is. Úgy 50-50.
2009. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
TAVALY VOLTAM KOSZORÚSLÁNY ÉS ENGEM(MINKET) MAGUKKAL VITTEK FÉNYKÉPESZKEDNI!
2009. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Leginkább attól függ, hogy az úgymond beállított képek másik helyszínen vannak-e mint ahol az esküvő volt. Ha nem akkor természetesen őket is mindig fotózzák.

Amúgy nekem eddig szinte az összes esküvőmön pár fotó erejéig a koszorúslányok is rákerültek a külön helyszínen is. Utána pedig már csak a pár volt a középpontban. Természetesen egy jó fotós nemcsak egyfelé figyel. Ha hirtelen akad egy jó téma akármelyik vendégről aki ott van a fotózáson nem sajnál kattintani :D

2010. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!