Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csepelen hol merre érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csepelen hol merre érdemes esküvőt tartani?

Figyelt kérdés
Körübelül 30 fő lenne,szeretnénk egy kisebb egyszerűbb esküvőt de azért egy szépet.Nagyon sok pénzünk nincsen rá így ezért érdeklődnék és várok tapasztalatokat hogy Csepelen vagy környékén milyen helyen tartsuk,esetleg konkrét árakat.
2012. okt. 12. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ott laktam 20 évig :) a barátnőm is és neki májusban volt az esküvője a LaGuna étteremben. De van még egy nagyon jó hely, a Bogrács vendéglő, én párszor ettem ott, nagyon jó kis hely, finomak az ételek, nekem nagyon bejött.

A laguna nagyon jó volt, finom a kaja, nem tudom mennyibe fájt nekik, de a töményet és a sütit bevitték. Szépen díszítettek, úgyhogy én csak ajánlani tudom. Ott mi kb. 40-45-en voltunk. Egy dolog, a belső teremben voltunk, nyáron negyed óra alatt leizzadtunk, de ez volt a legnagyobb bajunk :)

2012. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

[link]


itt a link, ahol körasztalok vannak, az a belső terem, nagyon szép hely, de ahogy látod, a külső rész is szép :)

2012. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Árvay csárda. Nagyon szép a kertjük is és több termük van.

Gastland M0. Nekünk is itt volt, rövid ital, süti, torta bevihető, díszíteni nem kell, mert nagyon szép termeik vannak. Többféle menüből lehet választani. A szertartás is lehet ott, az udvaron.

2012. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!