Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vehetek fel egy barátunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetek fel egy barátunk esküvőjére fekete szoknyát és fehér fűzőt?

Figyelt kérdés
Az gáz, hogy ez a fűző nagyon alkalmi, szatén, csillogós,és rikító fehér. Tulajdonképpen olyan mint egy kétrészes mennyasszonyiruha felső része. Úgy gondoltam veszek alá egy fekete blúzt is.
2009. aug. 7. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Elvileg sem fehéret, sem feketét, sem feltűnőt nem illik az esküvőre meghívottaknak felvenni. Ezt azért ma már nem veszik annyira komolyan, de szerintem inkább szelídíts valamit az öltözékeden.
2009. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem tudtam, hogy feketét sem illik, legalább is felénk sokan szoktak fekete szoknyában lenni.

Van amúgy egy jó kis bézs szoknyám amiben a minta fekete, az talán annyira nem gáz. Nem?

2009. aug. 7. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Végülis azt szokták mondani, hogy teljes feketét és teljes fehéret nem szabad felvenni. Egy fehér felsőt ettől még fel lehet venni, de ha nagyon hasonlít a menyasszonyi ruhára, akkor tényleg ne vedd fel.
2009. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

A bézs az jó lesz. Egyébként én sem tudtam ezekről a "szabályokról", csak pár hete olvastam a neten, itt van:

[link]

2009. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi.

Jó ez a cikk. :)

2009. aug. 7. 11:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Főleg az a legfőbb szabály hogy "NE LEGYÜNK SZEBBEK A MENYASSZONYNÁL" :)
2009. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Tökéletesen megfelel a fekete fehér. A "szabály" egyébként úgy van, hogy teljesen feketébe, vagy fehérbe nem illik menni. Ha két színű a ruha, akkor az már oké. Nekem az egyik barátnőm fekete ruhában volt egy esküvőn, de narancssárga övvel, táskával, cipővel és fülbevalóval, és senki nem rosszallotta. Nagyon jól nézett ki.
2009. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,hogy van olyan,mi illik és mi nem,én azt gondolom,hogy az alkalomhoz képest csinos és elegáns legyél,ne kirívó vagy túl topis!Én most voltam esküvőn,tiszta feketében,illik vagy nem illik,az édesapám előtte két héttel halt meg,elmentem az esküvőre,mert még az apukám is erre biztatott az utolsó beszélgetésünkön,az anyukám is egyetértett ezzel,és a barátaim nagyon örültek nekem!Nem voltam még csak ki sem sminkelve,csak kulturáltan,és elegánsan voltam felöltözve!Szerintem biztosan nagyon csinos az a fehér felső,esetleg valami kendő,vagy színesebb nyaklánc biztos feldobja,én a helyedben biztosan viselném!
2009. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem teljessen ok! Én is fekete-fehérben voltam múlt hónapban,én még piros kiegészítőkkel dobtam fel(szőke hajam van)sokan megdicsértek,még a menyasszony anyukája is, és nem rosszindulatból!!
2009. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Ha hiszed ha nem én éppen így voltam felöltözve. Fekete szaténszoknya, fehér szaténfűző, de mivel ősz volt, én vettem alát egy fekete szatén blúzt. Így a fehér fűzőt mídernek használtam...Nagyon elegáns volt. Igazából csak tiszta fehéret nem lehet felvenni szerintem. De más színnel kombinálva miért ne lehetne, ott pl az össze idős néni fehér blúzban volt. Vedd fel nyugodtan.
2009. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!