Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megvenni vagy inkább kölcsönöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvenni vagy inkább kölcsönözni érdemes az esküvői ruhát?

Figyelt kérdés
Árban kb egyformák, csak sokan mondják, hogy ha megveszem mit csinálok vele utána?

2012. nov. 11. 10:59
1 2
 1/20 anonim válasza:
64%
Pénztől függ. Érdemesebb kölcsönözni.
2012. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Megvettem,mert negyed annyiba került,mint a kölcsönzés (megkérdeztem),aztán pedig eladtam többért.
2012. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Megvenni, akkor lehet később Trash The Dress fotózás.
2012. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Kölcsönözni minimum 100-ért tudtam volna. Helyette vettem egy rám szabottat fele annyiért sem. El is adtam azon az áron. Amit buktam rajta, az a tisztítás költsége volt.
2012. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
szia! Azt gondolom, hogy jobb megvenni, mert utána el is adhatod. Viszont én kölcsönöztem, mert 150 cm alatt vagyok, és sajnos 70-75 kiló vagy afölött, tehát eleve a magasságom miatt nem lett volna egyszerű eladni, az alkatom miatt pláne. Megvenni sem lett volna sokkal olcsóbb, így inkább kölcsönöztem, mert nem láttam nagy esélyt rá, hogy el tudom adni. nem bántam meg, de ha átlagosabb testalkatom van, tuti inkább megveszem :)
2012. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Én megvettem 40 ezerért a ruhámat. Bérelni hasonlót 100 ezerért tudtm volna. Egyelőre még nem döntöttem el, hogy mit csinálok vele, mert nincs szívem eladni. Szüleim házában van a ruhám, az albérletben nincs elég helyünk. Megvenni azért is célszerűbb, mert így bátrabban alakítják át, legalábbis a hölgy, akinek a szalonjában vettem, ezt mondta.
2012. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
venni érdemesebb. olcsóbb az esetek 90%-ban, és akár el is adhatod, meg is tarthatod...
2012. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

De miért olcsóbb venni mint bérelni?

Vagy úgy értitek, hogy megvarratjátok egy minta alapján?

2012. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
miért olcsóbb venni mint bérelni? én 30ezerért vettem az enyémet aukciós oldalon, a legolcsóbb kölcsönzőben 70-110 között voltak a ruhák. Újonnan is kapsz ilyen oldalon 40-50 körül, az enyém használt volt(első tulajdonostól vettem), de amit kölcsönzöl az is használt. mit csinálsz vele ha már nem kell? még ha áll is majd a szekrényedben egész életedben akkor is spóroltál egy csomó pénzt. amúgy meg érdemes megpróbálni eladni, egyre többen keresnek olcsó ruhát pont a magas kölcsönzési díjak miatt.
2012. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

En megvettem, 60ezer forintert. de nincs szivem eladni, majd ha megszorulunk,akkor .

de en azert is vettem meg,mert at kellett alakitani, 187 centis vagyok, ugyhogy elegge bokalengetoek voltak a szalonban:D

úgyhogy átvarrattam:)

2012. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!