Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gyertyagyújtás és dekorhomok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyertyagyújtás és dekorhomok öntésen kívül milyen más lehetőségek vannak még a polgári esküvőn?

Figyelt kérdés
Gyertyázni és homokot önteni nem szeretnénk. De jó lenne valami remek ötlet a polgári esküvőre ahhoz a részhez, ahol azt meséli az anyakönyvvezető, hogy az életünk összefonódik mától (galambokat sem eregetnénk, vagy ilyesmi :))) Ti hallottatok, láttatok ezeken kívül valami szépet? Minden ötletet előre is köszönünk! :)
2012. nov. 17. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de ez engem is érdekelne. Én sem szeretnék se gyertyázni se homokozni! :D
2012. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs az off kérdésért, de mi az a dekorhomoköntés?
2012. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor 2 különböző színű homokot öntenek a párok egyszerre egy edénybe,az így összekeveredik.itt van faültetés,ami sztem tök jó ötlet.

[link]

2012. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi gyumolcsfat ultettunk a kedvenc fankat(birsalma) amirol majd szertnenk gyumolcsot enni valamikor.

Ha irsz priviben email cim at tudom kuldeni a faultetes ceremonia szoveget amit az anyakonyv vezeto felolvashat.

A fara az ultetes utan minden rokon egy altalunk rajzolt es kivagott kismadarat tett rajta jokivansagokkal.

2012. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

-Tuz ceremonia (hindu szokas)

- bor ivas

- lakatolas

-fa ultetes

- frigylada (idokapszula )igeret es elasasa ennek

2012. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mi annak idején dekorhomokot öntöttünk, de nem vázába (azt én sem szerettem volna), hanem egy homokceremónia képkeretbe. Ebbe az esküvői képünket is bele tudtuk tenni. Ez egy nekünk tetsző megoldás volt. Facebook-on ValamiKék oldalon lehet kapni.

Amúgy már láttam képet olyan megoldásról is, amikor 3 kötelet fonnak össze, mintha hajat fonnának.

2014. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!