Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon sürget az idö, 3 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sürget az idö, 3 hónap múlva esküvöm lesz és még nincs ruhám! Budapesten mindenképp be kell jelentkezni egy szalonba elötte, vagy csak bemegyek és segitenek nekem?

Figyelt kérdés

leirná nekem valaki hogy megy ez a folyamat?

be még a szalonba és hogyan tovább?

elöre is köszönöm!


2009. aug. 16. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, simán kapsz. Én áprilisban mentem el, és most lesz az esküvőnk, tehát én sem fél évvel előtte foglaltam, és volt. Rengeteg közül tudtam választani. Annyi, hogy én sem javasolnám a 14 éves unokatesót. Legalább egy barátnődet vidd el. Egyébként én sem mondtam el senkinek, milyen lesz, csak az a két barátnőm tudja, akik eljöttek velem a próbákra. Egyébként úgy müködött, hogy bementem a szalonba (előre kell időpontot kérni), megkérdezték mi az elképzelésem (szín, hossz, abroncsos vagy nem stb), és mutattak olyanokat, és ami tetszett azt felpróbáltam. Egy másik szalonban pedig leültettek a kezembe nyomtak két katalógust, és mondták, hogy írjam fel a kép számát egy papírra,ami tetszik, és azokat hozták ki. Igazából így egyszerűbb volt, mert annyi ruha volt a szalonban, hogy nem tudtam volna mindet végignézni. A tapasztaltabb eladók, pedig a kiválasztott ruhákból nagyjából látják milyen a stílusod, és esetleg még mutatnak ruhákat azókból, amit nem írtál fel. Én pont így jártam. Mondta a szalonos csaj, hogy van egy ruhájuk, ami szerintük nekem tetszene. Hát tetszett is (ez a ruha lett), csak azért nem írtam fel, mert a katalógusban más színből volt, és az nem tetszett. Ja, és legalább másfél órát számolj egy szalonra. Jó alaposan nézd meg mindegyik ruhát, és ha kicsit is kételyeid vannak, akkor ne vedd ki. Ennek a ruhának tökéletesnek kell lennie rajtad. Ezért jó ha viszel egy barátnőt, mert esetleg ő azt is meglátja, amit te nem. Sok sikert!
2009. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
és amugy fizetni kell?minden szalonban?
2009. aug. 17. 09:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek a foglaló asszem 30ezer volt, a teljes kölcsönzési árat (fennmaradó részt) pedig akkor kellett kifizetni amikor elhozta a ruhát.
2009. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért javaslom hogy jelentkezz be, mert akkor várnak rád, rád szánják azt az 1-1,5-2 órát amíg próbálsz - nem futsz bele egy éppen másik próbálóba aki miatt esetleg várnod kellene. A ruha próbálásáért nem kell fizetni. A fotózást van ahol megengedik, van ahol nem és van ahol akkor engedik ha eldöntötted hogy az a ruha kell neked és akkor azt fotózhatjátok. Nekem a foglaló a bérlési díj fele volt, a másik felét és a kauciót elhozatalkor kellett fizetnem. Az egyik legjobb barátnőmet vittem magammal, de tulajdonképpen az én döntésem volt h. melyik ruhát választom, ő csak megerősített ebben. Amikor felpóbáltam a kiválasztott ruhát tudtam hogy ez az amit szeretnék. (bár több mint 10 ruci volt rajtam....)
2009. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell fizetni, ha kibérled a ruhát. Ekkor általában bérleti díj felét kell otthagynod, majd amikor mész a ruháért, akkor a másik felét. Van még biztosíték kaució, ezt azért fizeted, hogy ha véletlenül sérül a ruha, akkor majd ebből vonják le a javítás árát. Tehát ha sértetlen marad a ruha, akkor ezt a pénzt teljes egészében visszaadják, amikor visszaviszed a ruhát. Ha sérül, akkor vonnak le. Kb. ennyi. Erre egyébként jó odafigyelni. Hallottam már olyan szalonról, aki eleve sérülten adta ki a ruhát (persze nem látszott), és amikor visszavitte a menyasszony, akkor rá akarták verni. Tehát amikor hozod el a ruhát (általában előtt két nappal lehet elhozni), még ott a szalonban alaposan nézd át. A sógornőmnek egy két centis szakadásért levontak 20.000 forintot. Ez a védelmi kaució egyébként a ruha bérleti díjának x százaléka. Az én ruhám pl. 155 ezres, nekem min. 60 ezret kell otthagyni. De egyébként elmondják, hogy mire kell figyelned (fű, olaj, viasz stb), ha ezek lesznek ruhádon akkor vonnak le pénzt.
2009. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Több barátnőm vett magának az Ázsia Centerben ruhát. Sokkal olcsóbban, mint a kölcsönzés lett volna! Próbáld meg.
2009. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!