Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen koszorúslány ruhát vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen koszorúslány ruhát vegyek?

Figyelt kérdés
Nyáron a 24 éves nővéremnek lesz az esküvője, és még elképzelésem sincs, hogy milyen ruhát vegyek majd fel.. tudom jól, hogy messze van még az esemény, de jövőhéten már megyünk menyasszonyi ruhát nézni és egyúttal nekem is fogunk keresni valamit.. Akkora már majdnem 17 éves leszek. Nem szeretnék bokáig érő ruhában lenni, de azért fenéktakaró ruhától hosszabbat szeretnék. Olyan térd felett maximum 10 cm-rel érő ruhát szeretnék. Esetleg valami tipp? (szeretem az egyszerű ruhákat!)
2012. dec. 1. 21:42
 1/6 A kérdező kommentje:
És én fogom kísérni a vőlegényt! :)
2012. dec. 1. 21:51
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ezt majd a menyasszony eldönti... De mi az, hogy veszed? Nem fizetik ki neked?
2012. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Ez attól is függ, hogy milyen az alkatod, bár gondolom csinos vagy, ha ilyen ruhát akarsz felvenni! :)


Javaslataim:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Természetesen ezek a szabásra vonatkoznak, a színt gondolom a nővéreddel közösen fogjátok kiválasztani (illetve, ha lesz még más koszorúslány rajtad kívül is, akkor gondolom velük együtt). :)

2012. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közös megállapodás alapján fogjuk kiválasztani, tehát nekem is lehet majd beleszólásom a dologba. Sőt, ő kért meg, hogy valami nagyon szép és csinos ruhát nézzünk már. Egyébként nem tudom, szerintem a szüleim nem fogják hagyni, hogy ő fizesse.. de oké, így sem én fogom fizetni, hanem anyáék.


Amúgy nagyon szép mindegyik ruha, de egyik sem nyerte el a tetszésemet úgy, hogy na akkor, most ebbe beleszerettem.. Még várom az ötleteket! :)

2012. dec. 2. 08:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit az előző linkelt, mind túlzás egy koszorúslánynak.

Nem kellene elvonni a figyelmet a menyasszonyról.

2012. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2012. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!