Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mondanátok nekem olyan hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok nekem olyan hülyeségeket amiket az esküvőtökön csináltattak veletek!?

Figyelt kérdés
Tudjátok a klasszikus cipőkiváltásnál!!!
2009. aug. 18. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egymást kellett etetnünk
2009. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
szerenádot kellett adnia nekem.
2009. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Az a kerdes,hol laksz.Szoktak fureszeltetni az ifju parral,szalmat soportetni,lefektetni a menyasszonyt a padlora,apropenz szetszorni es azt osszeszedetni.Sok-sok "mulatsagos" dolgot tudnak kitalalni.remelem Te meguszod viszonylag siman.
2009. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor írnál még párat???
2009. aug. 18. 22:42
 5/12 anonim válasza:
100%

most voltam lagziba egy hete.

-egy tányérból evés

-ha a tányért ütik a vendégek késsel,akkor addig kell csókolózni amíg hallják és annyiszor ahányszor hallják.

-etetni kellett egymást

-dobozba doboz,bontogatás

-bejön egy nő gyerekekkel és azt mondja,hogy az vőlegényé...

-leadják neked a pasik a kulcsokat és azt mondják,hogy a vőlegényed lakáskulcsai és nekik már nem kell..

-a vőlegény fog egy fakanalat a lábával, a menyasszony egy kólás flakont a lábával és gy kell táncolni,hogy összeérjenek.

-a vőlegénynek foggal le kell húznia a harisnyaktőt

-a vőlegénnyel meg mutatatják hogy tud baltával vágni,aztán bekötik a szemét és szétvágatják vele a zokniját,utána meg felhúzatnak vele egy rózsaszín gyerekzoknit.

-megszöktetik a menyasszonyt és meg kell keresni

hát most per pill ennyi jutott eszembe,majd még írok ha valami lemaradt.remélem segítettem.

2009. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
A nővérem lagziján az volt,hogy a menyasszonyt lefektették 3 székre raktak rá néhány helyre ilyen száraz süti darabokat,bekötötték a vőlegény szemét, majd az volt a feladat,hogy le kelletett ennie róla.(persze bekötött szemmel.)Míg odavezették,addig a tesómat felállították,és a helyére gyorsan egy férfi ült a násznépből.Mindenki annyira nevetett,hogy a sógorom furcsállta is,de elakarta kezdeni enni.Persze nem sokáig jutott,mert a vőfély megállította.:D Annyira vicces volt a szitu.:)
2009. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak "klasszikusabb" játékok is.Pl. a vőlegényt felállítják egy székre,a menyasszony elé áll,adnak neki egy tojást és a vőlegény egyik nadrágszárán be kell tenni,végiggörgetnie bent a nadrágban a tojást,hogy a másik nadrágszáron jöjjön ki. Persze közben cikizik.Azzal lehet még nagyon megszivatni a vőlegényt,ha a tojást elötte a fagyasztóból vették ki.


Egy másik játékban a mennyasszonyt és még pár lányt,lehetőleg fiatalokat,leültetnek sorban.A lányok felhúzzák a szoknyájukat,a vőlegénynek meg bekötött szemmel ki kell tapogatnia,hogy melyik a menyasszony lába. :)


Fordított verzióban is játszák.A vőlegény és pár pasi sorba állnak és kigombolják az ingüket.A mennyasszonynak pedig bekötött szemmel ki kell találnia melyik a vőlegény mellkasa.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

2009. aug. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

a 4. válaszoló vagyok.

- a menyasszonyt fel állítják egy székre a vőlegény alá bújtatják a szoknya alá és énekelnie kell a nyuszi ült a fűbe és úgy kell leszednie a harisnyakötőt.

2009. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egy lagziban, ott kapott az ifjú pár egy csomagot.Rengetegszer volt átcsomagolva(nagyban kicsi még kissebb...)Végül legbelül volt egy lelakatolt női bugyi és mellé kotonokban lakatkulcsok(1 óvszerben 1 kulcs)volt vagy 20 óvszeres kulcs. Meg kellett találniuk a jó kulcsot, ami nyitja a lakatot.Muris volt ahogy a vőlegény lufit fújt a kotonból és próbálták kilyukasztani a menyasszonnyal, hogy a kulcshoz jussanak.Végül a menyasszony szerzett egy tűt és azzal durrogtatták ki a kotonokat és próbálgatták a kulcsokat, végül meglett ami nyitotta a bugyit.Iyen csomagolásosba erre felénk szoktak cumisüveget is vagy 500-szor becsomagolni.

Én még annó tökön is ültem és énekelnem kellet a :Haragszom a töködre, mert átmászott a kukorica földemre-című nótát is, no meg aprópénzt sepregettünk , fűrészeltünk, hideg(fagyasztott)tojást gurgattam a férjem nadrágszárán és én is kicsomagoltam egy cumisüveget egy óriási csomagból.Szoktak még fából tortát készíteni leöntik csokival, szépen feldíszítik hogy az ifjú pár felvághassa.Na ná, hogy nem sikerül nekik.

Egyszer gyerekként pedig voltam egy lagziba, ahol a férjet betuszkolták egy disznószállító kalodába és csak azután engedték ki, miután megígért mindent a menyasszonynak.Ilyeneket pl:segít mosni, főzni, takarítani, kíméli a feleségét..stb...

2009. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt a kicsomagolósat már csináltattuk egy párral de nem cumisüveget raktunk bele hanem egy répára óvszert húztunk!!!
2009. aug. 19. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!