Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a menyasszonyi ruha fölé?

Figyelt kérdés
Márciusban lesz az esküvőnk, általában olyankor még hűvösebb van (hacsak valami csoda folytán nem lesz 20 fok, de ilyenre nem alapozok :D). A polgári szertartás helyszíne kb 1-2 perc sétára van az étteremtől (templomi nem lesz, az átsétáláshoz gyakorlatilag csak át kell menni egy pici parkon). Viszont ehhez a kicsi távhoz is túl hideg lenne simán a pánt nélküli ruhámban, kellene valami fölülre. Van valami lehetőségem a kabáton és a bolerón kívül?

2012. dec. 11. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szoktak szőrme pelerint kölcsönözni ilyen esetekre, kérdezz rá a szaloban.
2012. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Boleró.
2012. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb a pelerin lenne, de egy-két percre egy szép, vastagabb sál is elég lehet a válladra terítve.
2012. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

"Mit vegyek a menyasszonyi ruha fölé?"


Egy vőlegényt!!

:)

2012. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltam.

Első voltam.

[link]

2012. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Stílustól is függ.


Nekünk is így lesz az esküvőnk, én bőrdzsekit fogok. Gondolkodtam pelerinekben, meg kicsi bundákban, de hozzám nem illene. Aztán valamelyik nap épp ezen gondolkodtam és rájöttem, hogy hát basszus bőrdzseki és kész, még a cipőmhöz is megy majd.


[link]

2012. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönzöd a ruhát, a kölcsönzőben adnak adnak hozzá pelerint is, ha kérsz.
2012. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a bőrdzsekis nagyon jó:) nekem még messze van, de hasonló stílusban képzeltem el. Egyébként ha a "finomabb" stílus akkor én is inkább valami szőrméset választanék
2012. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!