Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit kell szánni általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell szánni általában az esküvői fotósra?

Figyelt kérdés
Március végén lesz az esküvő, tehát szezonon kívül. Csak a szertartásra kellene, illetve előtte kb. egy órára, amíg a beállított képek elkészülnek. Az esküvő Pesthez közeli kisvárosban lesz. Nem igazán tudom, hogy mennyit is kell átlagban fizetni, és most már igencsak le kéne foglalni :) Nem kell, hogy nagynevű legyen, nagyon drágán, na meg gondolom őket már rég lefoglalták...

2013. jan. 3. 18:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem meg inkább nagynevűhöz menjetek.

Meglátszik az a képeken.

Ezen ne spóroljatok, egyszer van esküvőtök.

2013. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk a környék egyik legjobb fotósa lesz augusztusban. 70.000 Ft. (Szabolcsban)
2013. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%
Beállított+szertartásra képek 30 és 50 között szoktak lenni. Őszintén megmondom neked, nem érdemes ezen spórolni. Mi azt tettük, és most legszívesebben elégetném a képeket. :(
2013. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

Nem szabad rajta spórolni

nézz szét, ki mennyiért dolgozik, s az olcsóbbakat felejtsd el


mi ott csesztük el, hogy nem térképeztük fel a piacot

nálunk is ennyi volt a feladata

50000Ft volt (Pesthez nagyon közeli kisvárosba)

s hát szar képek lettek

talán 2 kép ha normális lett


az a legjobb, ha tudsz referenciát róla másoktól

2013. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%
Nekünk 200 ezer volt. Pontosan nem tudom hány képet csinált, több százat, ezek közül nagyjából 100 retusált volt, de az összeset megkaptuk DVD-n.
2013. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

nekünk is polgári+kreatív volt (Baranyában), 50.000ért, szezonon kívül


ha érdekel innen is, küldök linket, ahol megnézheted a képeit.


Innen még kb. 10-15 lehet a benzin

2013. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk 50 ezer volt a beállított és a két szertartás, de nagyon tetszenek a képek, és igazán profi munkát végzett a fotós. Csak még kezdő, így nem kér olyan sokat.
2013. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, nekem küldenél linket?


Egyébként nem feltétlen igaz, hogy az olcsóbb szar lesz! Körültekintően kell választani! Nálunk is van relatíve "olcsó" fotós, tehát 60 ezerét kapunk kb 120 képet, az egész lagziból, ami a 200 ezres ajánlatokhoz képest olcsó. Minőségben kifogása senkinek sem lehet, a technikára sem, egyszerűen ez egy "normál" fotós, aki nem hasal be a virágágyásba, meg nem készít lépcsőkorlát lyukon keresztük képet a templomi szertartásról, mert az érdekes és trendi.

Sok esetben a "hagyományos" stúdiók is tökéletesek technikailag, egyszerűen ezek a felkapott "kreatív látásmódú", divatos extra kompozíciós képeket készítő fotósok sokkal többet kérnek. Nekem a magam részéről az egész lagzira az ilyen nem fontos, ott elvégre maximálisan a hozott anyag van, hogy ki hogy táncikál, meg hogy hadonászik a pap, nekem az kell, hogy ezekről legyen szép éles, színes kép, majd a beállított képek legyenek kreatívak meg extrák. Elég, ha csak azt csinálja a drágábbik.

2013. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%
8-as vagyok, 6-osra gondoltam link ügyben
2013. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%

6os vagyok, itt megnézhetitek a mi képeinket:

http://www.youtube.com/watch?v=pz34zaGfoI0

(ez csak a kreatív)


és itt a link:

[link]

2013. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!