Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehetséges-e hagyományos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e hagyományos, zipzáros-fűzős menyasszonyi ruhát derékban nagyobbra megtoldatni varrónővel?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű ruhám, amit első tulajdonostól kaptam,minden tekintetben megfelel, szebbet el sem tudnék képzelni. Csipőben jó, de sajnos a derék részén nem tudom felhúzni a zipzárt, pedig mellben is jó lenne. Persze praktikus lenne, ha nagyobb lenne a ruha, mint én, mert akkor össze lehetne húzni, de ezen sajnos a fűző sem segit, mert azzal csak a zipzár összehúzása után lehetne szabályozni.Egy varrónő meg tudná csinálni, hogy mondjuk anyagbetoldással szélesebbre vegye a derekat, ill.ezáltal odébb varrná a zipzárt? Nem olyan sok kéne egyébként, kb. egy konfekcióméretnyi derékban, addig gondoltam még meg is próbálok faragni a derekamból (hónapok múlva lesz a lagzi), de inkább összébb kelljen húzni a fűzőt, mint hogy ne lehessen felhúzni a zipzárt...Csináltatott már valaki ilyet? Mennyi időre vállalhatnak ilyesmit? Anyagot kell vinni hozzá?
2009. aug. 28. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak abban az esetben lehet megoldani,ha a varrásoknál van elég ráhagyás az anyagban.A toldás meglátszana.

Esetleg azt lehetne megpróbálni,hogy a cipzárt kivenni és a toldást,aminek az anyaga olyan színű,mint a ruha, a helyére tenni.És úgy készíteni el a fűzőzsinór helyét. Javaslom,hogy keress egy jó varrónőt.Ha látja a ruhát,akkor tudhat valami megoldást.Ha még hónapok múlva lesz az esküvő,van időd.Így nagyon nehéz jó megoldást javasolni,hogy nem látom a ruhát.Varrónő vagyok egyébként,és már varrtam néhány menyasszonyi ruhát is.

2009. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Én is valahogy úgy gondoltam, hogy ki kéne venni a zipzárt, és szépen megoldani egy anyagbetoldást. Esetleg nem is kéne utána a zipzár, a fűző is elég lenne. Te budapesti vagy? Aki Budapesten tud olyan varrónőt, aki vállalna ilyesmit, kérem irjon!
2009. aug. 29. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:

<?php

...

?>

2009. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!