Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvő előtt mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabszem kérdése:

Az esküvő előtt mennyi idővel kezdtetek el ruhákat próbálni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Varrattam, és kb egy hónappal előtte kezdtem.
2013. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Én 5 hónappal az esküvő előtt mentem el próbálni.
2013. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
25 évvel,most 27 vagyok....
2013. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Májusi esküvőnk volt, december elején kezdtem nézni, Karácsonyra le is volt foglalva, vagyis szintén 5 hónap.
2013. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem próbáltam sehol. Kinéztem egyet a neten, és megvettem.
2013. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és május elején vettem meg, július közepén érkezett meg. Októberben volt az esküvő.
2013. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Márciusban lesz az esküvő, szeptemberben mentem próbálni. Majd miután megtaláltam a tökéleteset, és sokalltam az árát, elkezdtem keresni az interneten. A google 15. oldalán (azóta sem jutottam el odáig :D) találtam egy adatlapot, ahol egy erdélyi lány árulja ugyanazt a ruhát, ugyanolyan méretben. Megbeszéltem vele mindent, és még olcsóbban megvettem tőle, mint amennyiért bérelhettem volna. Jöttek föl a barátai Pesten, velük felküldte a ruhát, én pedig átnéztem, és utána kifizettem nekik a pénzt (így még postaköltség sem volt). Decemberben kaptam kézhez a ruhát, még akkor elvittem varrónőhöz (picit be kell belőle venni). Hát így lett a ruhám :)
2013. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Augusztusban volt az esküvőnk, de én már előtte éven októberben megvettem a ruhámat (kiárusítás volt a boltban, és fele árért hozzá jutottam, mint amennyiért bérelni lehetett volna).
2013. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én novemberben voltam,és március végén lesz az esküvőm.
2013. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!