Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 148 centis menyasszonynak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

148 centis menyasszonynak az alábbi ruhák?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nekem főleg a második tetszik, kávébarna övvel, mert a vőlegény öltönye is olyan színű. Amúgy kb 48 kiló vagyok, a derekam vékony.

Utálom, hogy ekkora vagyok... :(



2013. jan. 21. 14:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%
Én inkább olyasmit választanék a helyedben, ami nyakpántos és a ráncok lefutása inkább függőleges, mert az nyújt. A vízszintes (mint ezek) még inkább össze fognak nyomni.
2013. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
a 2. az öv nélkül szerintem jobb (ha alacsony vagy de arányos,akkor nagyon szép leszel benne!:)
2013. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
15%

Öv semmiképpen sem, mert alacsonyít.

Illetve hosszú ruhád se legyen, max a vádlidig érjen.

2013. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a vízszintes bármi összenyom, de szeretem a derekam kiemelni, mert az viszont valamennyire nyújtja a rövid lábaim. Soat hordok derékon övet, és szerintem jól áll. Amúgy a másodikat el tudom képzelni nyakpánttal, vagy spagettipánttal is, az előnyösebb is lenne.

Esetleg kompromisszumként fehér övvel. Akkor van is öv, de nem is feltűnően vág keresztbe. Az egyberészes ruhák nagyon nem tetszenek... :(

2013. jan. 21. 14:25
 5/35 anonim ***** válasza:
63%
Volt már azon kívül bajod a magasságoddal, hogy valamit nem értél fel? Én is annyi vagyok. Szültem 3 gyereket és elvégeztem ugyan azt a munkát, amit a 180 magas. Engem sose zavart, mert nem érdekelt, hogy mit mondtak. Magamnak akartam megfelelni. A 180 cm magas barátnőm mit nem adna ha nem lenne akkora debella. Én most is csak 47 kg vagyok, pedig már a 70 felé megyek. Igyekeztem mindig jól öltözött lenni. Nem konfekciót hordtam, hanem csináltatottakat. Ezzel kiváltam a szürke maszlagból. Lehet, hogy csak 2 nyári és két téli ruhám volt, meg csináltatott kabátom, de egyedi volt. Tedd azt te is
2013. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
hát a vádliig érő szoknya a lehető legrosszabb választás alacsonyaknak.
2013. jan. 21. 14:26
 7/35 A kérdező kommentje:

14:25, aranyos vagy :)

Régen sokat szenvedtem a kisebbségi komplexusommal. mára megbékéltem vele nagyjából, bár volt olyan melóm, ahol kínos volt állandóan székre ugrálni, mert nem értem el a polcokat.

Most viszont előjött az irigységem a magas nők iránt egy kicsit az esküvői ruhák miatt.

2013. jan. 21. 14:29
 8/35 Ant39 ***** válasza:
83%
Nekem is Anita csinálta a ruhámat ,szerintem menj be hozzá és beszéld meg vele.
2013. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Anita konkrétan egy zseni, biztosan ki tud találni neked valamit ami olyan lesz mintha mindig is neked tervezték volna. Beszélj vele, biztosan tud segíteni!:)
2013. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
44%

A derekadat önmagában az kifogja emelni, hogy egy nagyon szép fűző lesz rajtad, és utána egy nagy szoknya. Hidd el, ez már elég, ahhoz, hogy hangsúlyozza, hogy vékony derekad van.


Nyakpánt nem kell, semmit sem fog magasítani rajtad, nem is tudom, ezt honnan vették, de az öv sem kell.

A lábszárad ketté vágása meg tényleg a legrosszabb választás lenne.


A második szerintem is jobb lenne, de öv nélkül.

2013. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!