Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre vegyek fel harisnyát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre vegyek fel harisnyát? (Menyasszony)

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert a felé hajlok, hogy nem veszek, de azt mondják, "úgy illik" a menyasszonynak.


Viszont 2 okból meg nem szeretnék venni:

1. kényelmetlen számomra, és valószinüleg egész nap húzkodnám

2. Kijárna a cipőböl a lábam, mert a harisnya miatt jobban csúszna. (igy is betétet kellet rakni a cipőbe, hogy jó legyen a 36-os)



2013. jan. 22. 10:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Elegansabb, az biztos. Rendes harisnya se menne? Nem a harisnyanadrag, hanem a combfix, vagy a tartos.
2013. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék fel, mert ha ki-ki villan a lábam, azért még is javít valamennyit a lábam küllemén a harisnya. Persze ez én vagyok, nem szeretem mutogatni a lábaimat.

Egyébként szerintem tökre rád van bízva, nyáron 40 fokban nem biztos hogy húznék.

Harisnya húzgálásról annyit, hogy én relative sokat hordok harisnyát, de húzgálni csak akkor kell, ha vagy egy számmal kisebb, mint amekkora nekem kell és ezáltal mondjuk nem elég hosszú, lecsúszik, vagy nagyobb, így pedig ráncosodik, ronda és kellemetlen érzés. Ki kell tapasztalni a számodra megfelelő méretet és akkor a helyén marad egész nap. Arról nem is beszélve, hogy ilyen alaklomra érdemes egy "komolyabb" darabra beruházni, a 200 forintos kínai helyett. A drágábbak kicsit komfortosabb érzést nyújtanak. :)

2013. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy illik" - ezt azért mondják, mert valóban csinosabb, ízlésesebb a láb harisnyában.


Viszont nem csak ennyin múlik. PL. ha nyáron van az esküvő, 40 fokban, ahogy valaki írta, nincs az az isten, hogy én harisnyát húzzak (pedig amúgy nagyon szeretem).

Valamint ha számodra kényelmetlen és kellemetlenséget okozna, akkor hagyd. Valószínűleg senki nem a kivillanó bokádon fog leakadni :)

2013. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%

Feltételezem jó hosszú menyasszonyi ruhád lesz.

Valószínűleg a meghívottak 98%-a észre sem veszi majd hogy nincsen harisnya rajtad, a maradék 2% az lesz aki tudja hogy nem akarsz harisnyát venni, és csak azért is azt vizslatja :)


Ha neked nem kényelmes, akkor ne vegyél fel. Legfeljebb a férjed lesz csalódott kicsit, mikor alig várja hogy kivillanjon az a szexi combfix :D

2013. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mikor lesz. én nyár közepén házasodtam, és a harisnyától olyan melegem lett volna hogy ihaj.
2013. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Szeptember közepén lesz. A ruhám elöl combközépig ér és hátulra hosszabodik a földig.

Neccharisnya lenne a középút, de az esküvőre szerintem eléggé illetlen lenne...

2013. jan. 22. 10:57
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben pedig tényleg illene harisnyát venni, hiszen kilátszik a lábad bőven.
2013. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

"Szeptember közepén lesz. A ruhám elöl combközépig ér és hátulra hosszabodik a földig. "


Ebben az esetben mindenképpen vegyél harisnyát. Esküvőn tényleg illetlenség majdnem teljes lábat villantani!

2013. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
21%

Én nem vettem fel,nem birom a nejlonharisnyát,cipőt is kidörzsöli a lábammal együtt.

Senki nem szólt rossz szót se.

(vőlegény se,velem együtt zuhant ágyba egész éjjeli táncolás után)

2013. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

"elöl combközépig ér és hátulra hosszabodik"


Uramisten, ezt pucér lábbal legföljebb strandra venném fel. Itt nem arról van szó, hogy úgy illik-e, rengeteg szabályt áthágnék én is gondolkodás nélkül, ami elvileg úgy illik, de ez konkrétan súlyosan hiányos öltözetnek minősül. Akkor tartsatok mezítlábas esküvőt valami parkban vagy pázsiton, vagy szerezz valami egészen finom, neccharisnyához hasonló, természetes szálból készülő csipkeharisnyát, de pucér lábat villantani nagyon csúnya.

2013. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!