Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ehhez hasonló egyszerű menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez hasonló egyszerű menyasszonyi ruhákat tudnátok mutatni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Melyik tetszik? nem fontos hogy rövid legyen,csak hosszúban nem találtam egyszerűt,mindegyik habos-babos.


2013. jan. 25. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
az első olyan, mint egy sima bulizós tuha, nekem az utolsó nagyon tetszik. egyezik az ízlésünk, nekem sem jön be a kilométeres habbab. :)
2013. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Ezeket nem nevezném esküvői ruhának... De van hosszúból is egyszerűbb. :)


Nekem pl nagyon tetszik ez:


[link]

2013. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

De jó, nem vagyok egyedül :D Nekem is hasonló ruhák tetszenek. Lassan választanom kell ruhát és minden boltban ugyanaz a 2 típus van: báli hercegnős, sellő oszt csókolom. Sajnos a hazai menyaruha divat több évvel el van maradva...

Valamelyik nap találtam, nagyon tetszik :) [link]

2013. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek nem igazán tetszenek, talán az utolsó adja át az "esküvő" hangulatot, de az meg nekem már kicsit sok.

Ezek viszont könnyűek, lazák, egyszerűek, még is szépek és átadják az esküvői ruha feelinget szerintem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja egyébként a harmadik linkem tetszik nagyon nekem, az uszáj nélkül egy egyszerű, még is gyönyörű ruha lenne szerintem.
2013. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link] hosszú sifon is tetszik

[link] felsőrészébe lettem szerelmes

Remélem megtaláljuk az egyszerű, nem hétköznapi ruhánkat :)

2013. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

az, hogy hosszúból nincs egyszerűbb, minden, csak nem igaz:


[link]


[link]


[link]


És még 100-at be tudnék linkelni.


ezek pl mind egyszerűbbek, mint az általad belinkelt rövid darabok.


de ha neked a rövid tetszik, akkor azt mondd, de az a szöveg, hogy hosszúban nincsen egyszerű, nagyon nem igaz.


Sőt, a rövidebb extravagánsabb.

2013. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a kedvenc fazonjaim, most tavasszal lesz polgári esküvőnk, és ilyesmi ruhában szeretnék esküdni :)


[link]


[link]

2013. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Nekem egyik sem tetszik azok közül, amiket linkeltél. Az utolsó kifejezetten habos babos a sok csipkével, rózsaszínnel, szaténnal, meg elég piaci ettől a sok kevert anyagtól. Az meg hogy a magyar esküvői ruha divat le van maradva, maximum a vidéki, egyszerű szalonokra igaz. De a nagyvárosok elegáns szalonjaiba megtalálhatóak már most a 2013-as kollekciók darabjai. Csak egy kicsit utána kell járni, nem egyből vagdalózni, hogy olyan ruha nincs is, amilyet te akarsz, csak mert nem szánsz elég időt a megtalálására...
2013. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!