Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Átvert a hotel aquarius ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert a hotel aquarius ahol az eskülőmet tartottuk. Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

AUG 15-én volt az esküvöm.Mostanra derültek ki a turpisságok.Az italokat én vittem.A hotel nem hűtütötte be(csak részben),azt mondták elfogytak az italok,pedig nem így volt.4 embernek nem jutott leves pedig 2fővel kevesebben jöttek el,ráadásul még többet is rendeltem.Az éjjféli vacsorábol az 52 adag helyett 7adagot szolgáltak fel,mondván nincs rá igény,hiába kérték a vendégek.A rétesek amiket vittem ki sem kerültek az asztalra(lenyulta az étterem)2 zenekar volt és mind a kettő együtt evett ahelyett hogy felváltva tették volna ezt.A levesre 1 órát kellett várnunk a főételre ugyszintén.

Hol tehetnék papanszt?aminek következménye is lesz.A hotel le se sza......ja a fejem.


2009. szept. 2. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Hát ez elég siralmasan hangzik. De azt hiszem, sehol se tudsz panaszt tenni, mert ilyesmivel talán a Fogyasztóvédelem foglalkozik, de nincs semmilyen bizonyítékotok, amivel ezeket alá lehetne támasztani, és a hivatalok így nem foglalkoznak semmivel.


Max. fórumokon lehet megírni, de akkor is rossz hírnév keltésért előhalászhatnak (IP cím alapján) és még eljárást is indíthatnak ellened.


Sajnálom, h így ki vagyunk mindig szolgáltatva mindenkinek ebben az országban :(


De remélem a házasságotok a rossz ómen miatt nagyon szerencsés lesz! :)

2009. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már kifizetted a számlát. Így ők vannak nyerő pozícióban. Reklamálni folyamatosan kellett volna, nem két héttel utána. A panaszkönyvet elkérheted, beszélhetsz az igazgatóval is ha a közelébe engednek, de sok sikert így utólag nem hiszem, hogy elérsz. Van valami nyoma, hogy nem voltatok megelégedve vendéglátás közben? Reklamáció, (nem csak a pincérnek,) tanúk, amire gondolok.
2009. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez gyakori, h az étterem lenyúl ezt-azt. Nagyon oda kell figyelni!

A pénzedet visszaszerezni már nem tudod, de én a helyedben írnék róluk egy cikket a Tékozló homárra - ez egy fogyasztóvédelmi oldal, sokan olvassák és ezáltal csökkentheted a hotel népszerűségét, ennyit megérdemelnek :) Én is ezt tettem volna, mikor átvertek egy étteremben, de megelőztek: [link]

2009. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, súlyos pénzeket fektettetek az esküvőbe, kijárt volna a legjobb. Fordulhatsz a fogyasztóvédelemhez illetve ügyvédhez, hiszen meg lettél károsítva. Tanukat is bőven elő tudsz bányászni, hiszen voltak vendégek bőven. Azonban el kell gondolkodnod, hogy megéri-e a hercehurca. Mennyit nyerhetsz az dolgon? Visszakövetelheted a pénzed és esetleg még igényt formálhatsz kártérítésre, de mindez talán hosszú évekbe fog telni, mivel a szálloda sem fogja hagyni magát.

Érdemes számolni, hogy mennyi lenne az ügyvéd és mennyi lenne az összeg, amit visszakövetelhetsz.

Megérdeklődheted az ügyvédetektől, hogy megérné-e a procedúra, illetve reális esélyekkel indultok-e?

Tudom, az esküvőn történteket anyagilag nem lehet kárpótolni, de ha sikerül a dolgot véghez vinni (és hidd el, nagyon szurkolok Nektek, hogy így legyen!), akár rendezhettek egy pótlagzit, amit máshol rendeztek és ugyanúgy meghívhatjátok a kedves ismerősöket, családot.

2009. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kár h akkor nem figyelte ezeket a dolgokat senki, de persze ki gondolta volna. A vendékkönyve még mindig beleirhatsz amit a felügyeleti szervhez el lehet küldeni.
2009. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a Homár blogot ajánlom. Egy vendéglátó hely elsődleges "befektetése" a jó híre. Ha nagyon elégedetlen vagy (és nem a konkurenciától jöttél) ;) a legjobb, ha ennek minél szélesebb körben hangot adsz. (És persze feltételezve, hogy az adott hely nem a maffia vagy terroristák tulajdonában van. Mert az bukó...) :|
2009. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első körben írnék nekik egy levelet, hogy kártérítést követelsz. Ha van ügyvéd ismerősöd, akkor az még jobb, mert ő írhatna nekik, hogy be fogja perelni őket. Ha meg még nem fizettél, akkor ne is fizess addig amíg ez le nem zárul (én egyből beszélnék egy ügyvéddel, adjon tanácsot).


És sajnálom, hogy elrontották a nagy napodat!

2009. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!