Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Molett, nagymellű menyasszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett, nagymellű menyasszonyoknak milyen ruha áll legjobban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sokadik kérdés, de nem igazán tudom eldönteni, azért itt láttam 1-2 véleményt amire igazán adnék, jó ízléssel rendelkeznek.

176 cm magas vagyok, és kb 9-10 kg felesleggel, bőröm az normál színű. Jövőben lesz az esküvő, tehát ha addig le is adom a felesleget, a mellem az mindig nagy marad sajna.

Igazán szép ruhát szeretnék, minőségű mindenképpen, az ár nem fontos.

Örülnék ha képet is linkelnétek.

Köszi előre is mindenkinek.



2013. jan. 31. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Amúgy meg ha az ár nem fontos, akkor menj el egy üzletbe, ahol menyasszonyi ruhákat árulnak, válaszd ki azt, amelyik neked tetszik, és ha nem jó rád, akkor megmondod az eladóknak h alakítsák át. :)

2013. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Tehát az esküvő idejére tulajdonképpen normál alkatod lesz, nagyméretű mellekkel? Mert az szinte semmilyen ruhában nem okoz problémát (kivéve a kifejezetten kis mellekre tervezett ruhákat, de ez mindegy is).


9-10 kiló felesleg egyébként nem sok. Fontos, hogy hol helyezkedik el rajtad? Kar, vállak, vagy inkább has, comb?


A pontos kilókat sem ártana, ha megadnád.

2013. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nagymellű nőknek ilyen nyakmegoldású esküvői ruha az ideális. Nagyon csúnya tud lenni, amikor bugyog kifele minden...


[link]

2013. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy akarod-e a melled hangsúlyozni, vagy sem, milyen a tested többi része, arányaiban, nem centiben... ebben profi segítséget tudnak nyújtani szalonban. 10 kg plusz az semmi! :) Egy fűzó elrejti! :) Sok boldogságot!
2013. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
75 és 77 kg között mozgok. Nem hasra tevődik, hanem vállra és popóra és olyan "megtermett" nő hatást keltek sajnos. Azért nyilván nem 10 ezer eurós ruhára gondoltam, csak igazán jó minőségű és igényes legyen. Nem a ruhán akarok spórolni. Itt nem azokat szeretném megbántani akik ezen spórolnak, nyilván könnyebben megtehetik mint az olyanok mint én, akiknek ilyen nagymellűk van, tehát kevesebb lehetőségünk van. Láttam egy menyasszonyt, mindjárt be is linkelem, neki is nagy melle van és majd elfolyt, szerintem nagyon gusztustalan.
2013. jan. 31. 18:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A 17:47-es válaszolóval kell,hogy egyetértsek:-)

A pánt nélküli ruhával nem az a gond,hogy talán a nagy cici kibuggyan belőle,az ilyen ruhákba van belevarva egy melltartó tartó pánt (nem tudom érthetöbben megfogalmazni)

plusz ott van még a fűző része is,ami azért a helyén tartja a dolgokat.

A gond az,hogy akaratlanúl is látszódni fog egy-két hurka,mivel a ruha azért valljuk be elég szorosan áll rajtunk,és ez annyit tud rontani az összképen,hogy egyszerüen kövérnek fogod magadat benne érezni.

A linkelt pántos ruha szerintem tuti választás lenne,és rengeteg ilyen gyönyörű van.Sztem próbálj fel párat,nem párat nagyon sokat:-) és akkor majd látni fogod,hogy melyik az igazi:-)

2013. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha arányos homokóra alkatod van, akkor a sellő fazon is jól állna neked.


Mondjuk ez:


[link]


Bár annyira nem értek ehhez amúgy :D Olvastam egy divatblogon, hogy a sellő fazonhoz mindegy hány kiló valaki, míg homokóra alkata van. Azért szerintem 100 kilós nőnek nem állna jól :)

2013. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Nagy mellekre valóban a 3. által linkelt fazon az ideális. A pánt nélküli tabu, ha nem akarsz kibuggyanni belőle. Sajnos sokan élnek abban a tévhitben, hogy ez egy jó fazon ducibb alkatra, de épp ellenkezőleg: a lehető legrosszabb (természetesen vékony alakkal és nagyobb méretű mellekkel más a helyzet).


"jól megtermett" hölgyekre főleg a vastagpántos:

[link]


V kivágású:

[link]

[link]

[link]


Nyakbaakasztós:

[link]

[link]

[link]


és ha a karok/vállak takarása is cél, akkor rövid/hosszú ujjas modellek az ideálisak:


[link]

[link]

[link]


Anyagokból a mattabb, és nem tiszta fehéreket keresd, a hófehér és a fényes anyagok kövérítenek. Valamin főleg lágyan omló, finom anyagok közül válogass (selyem, shantung, chiffon, organza, stb.), a keményebb anyagok erősítik a felesleget.

2013. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Itt van akiről beszéltem, vőlegényem unokatestvére. Mindig olyan ízlésesen öltözött, aztán esküvőjén elkapta a hév és kidobta a cicijét. Na kb akkora nekem is a cicim, gondolom nincs olyan ruha amivel eltudnám takarni őket, na de azért így kitenni sem szeretném, csak ízlésesen, nőies lenni.


[link]


[link]

2013. jan. 31. 18:16
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves utolsó és természetesen mindenkinek.

Pontosan ilyen tanácsokra van szükségem, őszintén fogalmam sincs milyen szín vagy anyag az ideális, de így a segítségetekkel már kezd körvonalazódni. Mindenkinek ment a zöld kezecske.

2013. jan. 31. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!