Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Arra gondoltam, hogy használt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra gondoltam, hogy használt ruhát vennék. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan ruhát kölcsönöztem ki a nagy napra, ami már legalább 5 menyasszonyon rajta volt.

Ugyan olyan fehér volt és szép, mintha még senkin nem lett volna.

Engem ez a tény cseppet sem zavart. De vannak, akik ragaszkodnak ahhoz, hogy csak rajtuk lehessen a ruha elsőnek.

2013. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó. Milyen a méreted és a stílus ? (én is szívesen eladnám az egyszer viselt ruhámat)
2013. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez nem zavar, akkor persze jó ötlet. Én mindenképpen szalonban szeretném kikölcsönözni, vagy megvenni, tehát nem ilyen vatera, stb., de az hogy a szalonbeli ruhát már hordták e előttem, az egyáltalán nem érdekel. :)
2013. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
mivel nekem az lenne a fő szempont, hogy a ruha hogyan áll rajtam, ezért szerintem én vaterán meg apróhirdetésben nem vennék ruhát, mivel nincs lehetőség felpróbálni. A másik hogy valószínűleg hosszú ideig keresgélnék, mivel a szabások tekintetében eléggé maximalista vagyok.
2013. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha téged nem zavar, hogy más már hordta akkor vesszél(vegyél) használt ruhát. Több a választék, és olcsóbb is.:)
2013. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is így jutottam a ruhámhoz :) A szalonban megtetszett egy konkrét ruha, ami jól is állt, de sokalltam érte a kölcsönzési árat. Elkezdtem nézni az interneten, mikor megláttam, hogy egy erdélyi lány ugyanazt a ruhát árulja. Jöttek fel Pestre, így a postaköltséget sem kellett kifizetnem, és 40 ezerrel kevesebbet fizettem érte, mint amit a szalonban kértek volna :) Ráadásul ez csak egy emberen volt, az meg kitudja hányon. Egy kicsit kell még rajta szűkíteni (ő 36-os, én 34-es méret vagyok), és tökéletes lesz, egy pillanatra sem bántam meg, hogy nem kölcsönöztem, vagy vettem meg újonnan (1300 euróért...)!
2013. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem az az első szempont, hogy használt vagy új (mert ha rendesen ki van tisztítva, esetleg ha szükséges "fel is van újítva", akkor egy használt is lehet gyönyörű), de ha ugyanazért az árért újat kapok, akkor természetesen ez utóbbit választom. És mivel már megfordultam egy pár szalonban, láttam ilyenekre példát. Voltak több 100 ezerért "használt", többször hordott ruhák más helyen pedig voltak 60-70 ezerért újak, vagy harmadik lehetőségként szintén ilyen áron (60-70 ezerért) egyéni elképzelés alapján (munkaköltséggel!!) varratni is lehet már. Szóval, én valószínűleg maradok az újnál vagy a varratásnál, de még nem akarom elkapkodni. :)

Ettől függetlenül természetesen nem zárkózom el a használt ruhák elől sem, de például hirdető oldalakról nem mernék én sem menyasszonyi ruhát vásárolni, hiszen felpróbálni sem lehet. De ha mégis és esetleg igazítani kell, akkor meg varrónőt kell keresni, stb-stb. A szalonokban meg alapból vállalják az igazítást is (sőt, a legtöbb helyen benne van a vételárban/bérleti díjban).

2013. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb 1,5 hete láttam a Hádában egy gyönyörű, hibátlan menyasszonyi ruhát 6.000 ft (!!!!!)-ért!


Csak sajnos nem állt jól az a fazon :(

2013. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha azt nézed, akkor a kölcsönzött ruha is lehet használt, tehát miért ne? :)

Netről nem rendelnék szívesen ruhát, bár újat sem... Nehogy hibás legyen, vagy foltos, amiről elfelejtenek "tájékoztatni", illetve felpróbálni sem árt! Egyébként semmi gond nincs vele szerintem. Egy menyasszonyi ruha általában minden nőnek egy alkalmas és úgy vigyáznak rá, mint a hímes tojásra.

2013. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!