Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan aki már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már nem volt szerelmes az esküvőjén? Milyen volt? Ugyanolyan szép és jó, mintha szerelmesek lettetek volna?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 13:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Most mire gondolsz? Hogy már nem vonzódott az illető a párjához, vagy nem volt "rózsaszín köd"? Ha az utóbbira, akkor én beállok a sorba, ugyanis még nem volt esküvőm, de ilyen mesebeli habos-babos rózsaszín szerelmet sosem éreztem. DE a párom a legjobb barátom, az ideálom, a majdani gyerekeim édesapja, imádom a humorát, azt, ahogy szeretjük egymást. Ezek a dolgok szerintem többek annál, mint "A" szerelem... A szerelem idővel egy erős mély szeretetté avanzsál, ami szerintem sokkal sokkal fontosabb. 2015-ben szeretnénk összeházasodni, addig ez az érzés csak erősödni fog bennem.
2013. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
80%
kb. mint az első. Imádom a férjem, de 4,5 év együttélés után házasodtunk, minden nap láttuk egymást, ismertük egymás hibáit, a rózsaszín köd már rég elmúlt. Igen, gyönyörű volt az esküvőnk, nagyon jó volt kimondani neki az igent :) Attól, hogy nem vagy már szerelmes, nem jelenti azt, hogy nem ő az igazi :)
2013. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
15%
Egyáltalán nem vagyok se buta, se kislány,túl könnyen ítélsz. Én se azt mondom, hogy nincsenek a páromnak hibái, viszont úgy érzem rendelkezem a férfiak terén olyan tapasztalattal, amiről Te álmodni se mersz(ha már személyeskedünk)és hosszú idő után a mostaniba még mindig SZERELMES vagyok. :)
2013. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
19%
U.I.: Kívánom, hogy Ti is tapasztaljátok legalább egyszer az életben, akkor érteni fogjátok!
2013. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%

Az eleső vagyok.

Kedves Hármas!

Azok a házasságok melyek így köttetnek nem nagyon tartogatnak meglepetést. Olyan szinten, hogy ha 4-5-6 év után megyek hozzá a páromhoz, nem azt jelenti, hogy "már" nem szeretem, hanem azt jelenti, hogy mélyen szeretem, mint egy nagyon közeli családtagomat. Az, hogy tudom, hogy milyen amikor szomorú, tudom azt, hogyan reagál, ha éppen stressz helyzetben van, ha tudom milyen ha rosszkedvű csak segít a későbbiekben. Ha ezeket a "rosszakat" eltudom fogadni és ezekkel együtt tudok élni, ezek mellett (ha úgy tetszik ezek ellenére) tudom szeretni, akkor az a kapcsolat SOHA nem megy tönkre. Ha tudom, hogy számíthatok Rá, ha igazi nagy baj van stb...

De az olyan apróságok is számítanak, hogy széthajigálja-e a büdös zoknikat, segít-e főzni, bevásárolni, beszélget-e velem ha kell és hallgat-e velem, ha arra van szükségem. Egy hosszabb, nyugodtabb kapcsolatokból kiderül. A vakon köttetett házasságokból lesznek a válások, a szülők nélkül felnövő gyerekek.


Ismerem a "másik" fajta érzést is, de ez utóbbi sokkal értékesebb.

2013. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
85%
Azt hiszem én is beállhatok azoknak a sorába, akikre nem jellemző az a bizonyos "rózsaszín köd", de viszont szeretni iszonyúan tudnak. A kérdésedre válaszolva pedig, még nem vagyok házas, de szerintem rózsaszín köd nélkül is gyönyörű lesz a nagy nap.
2013. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

ÉS attól, hogy te szerelmes vagy ők meg "csak" szeretik, tisztelik a párjukat, kötődnek hozzájuk és kívánni sem kívánhatnának jobb embert maguk mellé, egyből szánalmasak?

Talán inkább rád illene ez a jelző, ha ennyire korlátolt vagy.

Legyél csak szerelmes, legyen minden happy, aztán majd érjen hatalmas csalódás mikor a párod közli veled, hogy ő már nem szerelmes.

A többiek pedig boldogan leélik életüket amellett, akivel kölcsönösen tisztelik, szeretik egymást. Ragaszkodnak a másikhoz, együtt szeretnék felnevelni a gyermekeiket és bármit megadnának azért, hogy tökéletesen működjön a kapcsolat míg a halál el nem választ.

2013. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
44%
Te valamit nagyon félreértettél.. Én ezekkel mind tisztában vagyok, és ennek ellenére érzem a szerelmet.
2013. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
21%
Én nem ítélkezek,és lehet, igazatok van, mert ha nektek így jó, akkor csak tessék, jó ám langyos szarban üldögélni és beleszürkülni a kapcsoltba, meg ilyenekkel nyugtatni magatokat. De én elfogadom, mások vagyunk, mindenkinek különböző érzelmek kellenek a boldogsághoz. (Y)
2013. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
15%
Egy példa a való életből: A férfi így ment bele a házasságba, aztán pár év múlva hiányozni kezdett neki az igazi szenvedély..
2013. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!