Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik maguk készítették az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik maguk készítették az esküvői dekorációt (? )

Figyelt kérdés

Én szeretném csinálni a dekorációt, mert elég jó a kézügyességem.


Vannak ezek a pompomok:

[link]


Kipróbáltam az elkészítését mezei papír zsebkendővel (és körömvágó ollóval, mert nem találtam a rendeset :D) és tökre jó lett ahhoz képest, hogy csak zsepipapír, DE melyik az az anyag ami szerintetek a legjobb lenne? Írzák a krepp papírt hááát nem tudom. A zsepi pontosan milyen anyag? Nem lehet nagy méretben venni? :)


Mutatok is képet mit kreáltam.


5 db 3 rétegű zsepit használtam hozzá. Ezeket hártyáira szedtem és egymásra raktam így 15 réteg lett. A többit aszerint csináltam, ahogy a linkben írták.

Ilyen lett:

[link]


[link]


Amúgy ronda? Élőben nekem tetszik :)


2013. febr. 2. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek. Annyi, hogy lehetne szabályosabb a formája, de hát gyakorlás kérdése és biztosan nagyon szép lesz. :)

Próbált meg selyempapírból, virágboltban, papírboltban kapható. És vegyél egy jó ollót. :)

2013. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen a formával bajban voltam, mert pl. ez a szerencsétlen zsepi nagyon szakadt :S nem mertem jobban széthúzgálni a hártyákat. De gondolom amit mondtál az kicsit strapabíróbb :)
2013. febr. 2. 17:49
 3/17 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe a vetex anyag. Szerinted?
2013. febr. 2. 17:55
 4/17 A kérdező kommentje:

Ilyen:

[link]

2013. febr. 2. 17:56
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A kék változat vidám, jó pofa, ha illik az esküvőtökhöz miért ne, a te változatod viszont még csiszolásra szorul :)
2013. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát nem csak csiszolásra :D de próbának nem volt rossz és nem dobtam ki pénzt az anyagára :D
2013. febr. 2. 17:59
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan tetszik.

Egyszerü, aranyos, szines vagy feher mindegy.

Gyakorolj es vegyel hozza jo anyagot. Esetleg sütöpapirbol is kiprobalhatod gyakrolas keppen, az nem olyan draga.

2013. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szalvétával is lehet


mi is zsepiből csináltuk, bár mi szívet formáztunk, nem lógattuk :)


[link]


nálunk ilyenek lógtak:

[link]


csak pirosból

2013. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Én krepp papirból csináltam..szerintem teljesen jó anyag.

Könnyen formázható és elég jól bírja.

Amiket én készitettem azok fűzérek voltak,damilhoz rögzítve és borostyán ágak fűztem közéjük.


Nálunk még volt tüll és vetex,amit linkeltél.

2013. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó, mutatnál képet?a kreppesről meg a vetexesről is légyszi :)
2013. febr. 2. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!