Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok,250. 000 Ft sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok,250. 000 Ft sok egy 4 fős profi zenészekből álló esküvői zenekarért?

Figyelt kérdés
Ez az ár tartalmazza 8×50 perc zenét. A szünetekre, vacsora alatti időre, tortavágásra, amikor nem zenélnek nem tartozik bele a 8×50 percbe, csak a konkrét zene! Az útiköltség pluszban van. Nálatok mennyibe került a zenekar/DJ? Előre is köszönöm! :)

2013. febr. 5. 23:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Nem olcsó, de egy főre jut 62 ezer. Ebből adózik (tételezzük fel), és hát hiába 8x50 percet zenélnek, végig ott kell lenniük.
2013. febr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk 1 fő volt majdnem 300 útiköltséggel. Viszont ez nekünk azt jelentette, hogy onnantól, ameddig belép az első vendég, addig, ameddig mi azt nem mondjuk, hogy akkor hagyja abba végig van zene...a vacsora alatt is halk, és ő csak az utolsó fogás alatt fogyasztotta el ez egész vacsoráját, de akkor is tinglitangli zene van legalább..


Mi mást nem is akartunk, szóval nem is érdeklődtünk, de nekem ez az óránként 10 perc szünet ez sok. meg hogy vacsora alatt is csak az evőeszköz zörgést hallgassátok? Nagyon sajnálom, biztos elfáradnak, de bazki 250 ezer forintért (plusz útiköltség) ne legyen már egy órának majdnem az ötöde csend és hullaszag.


Látod mi a zenén nem spóroltunk, sőt úgy is mondhatjuk talán túlzásba estünk, de ha négy fő, ha nem négy fő, ha profik, ha nem, szerintem óránként 10 perc szünet (gondolom ez akkor azt jelenti, hogy mind a négy leáll és csend van) meg hogy a vacsora alatt sincs semmi, az nekem kevés.


Szilveszterkor voltunk egy bálban, ahol a zenész óránként öt perc szünetet tartott, mert borocskázott, hát nagyon szar volt, nagyban, ment a buli, aztán bocsi, csend, a zenész már megint szünetet tart. Aztán időnként a nagy csendben lehetett hallani egy-egy részeg horkolását az asztalon. A sok ember meg várt, hogy na akkor mikor lesz megint zene.

2013. febr. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy a pár megteheti-e, hogy ennyit költ zenekarra? Ha nagy lagzi lesz 80-100 vagy több fő, akkor el tudom képzelni.

Szóval, ha olyanok a körülmények, és erre van igény/lehetőség akkor jó.

Nekem személy szerint sem igényem, sem lehetőségem nem lenne ilyenre, úgyhogy ez tényleg ez szabja meg.


24N

2013. febr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Nekem tényleg első sorban nem az ár a probléma, azt mindenki maga dönti el, hanem nekem ez nem tetszik, hogy óránként 10 perc szünet. Lehet kegyetlen vagyok vagy nem tudom, de én még egyetlen egy lagziban sem voltam, ahol óránként 10 perc szünet volt a zenében! Na meg arra sem emlékszem, hogy vacsi alatt ne lett volna zene. Mint a menzán komolyan..
2013. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Eh a zenesznek is kell enni inni pisilni nem gep kell a szunet.Vacsora alatt halk cd zene oke.
2013. febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem gép, de jobb zenekarok nem óránként tíz perc szünetet tartanak, hanem vagy nem egyszerre hagyják abba, vagy fogják és mikor játék van stb. Nem az, hogy megy a hangulat meg minden, és akkor bocsi, neki most jön a az óránkénti 10 perces szünete.
2013. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
sok. Nálunk 15 órán keresztül nyomták profi zenészek (3fő) a zenét... menet alatt is zenéltek (polgáriból elsétáltunk a templomig...) a vacsora alatt, hegedűszóló volt, a tortavágásnál is zenéltek...utiköltség nem volt. így került 120 ezerbe.
2013. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egyáltalán nem sok. Egyébként arra még nem gondoltatok, hogy azért határozzák meg 8x50 percben a zeneszolgáltatás időtartamát, mert valahogyan meg KELL? Nem feltétlenül fogják betartani percre pontosan a tíz perces szüneteket...
2013. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát mi most egy 3 fős zenekarra fizetünk 120 000 Ft-ot. És tudom, hogy 3 éve egy 7 fős banda került 150 000 Ft-ba. Úgyhogy azt kell mondjam, elégggggggggggé SOK! És ők is profik, minden hétvégén lagziban vannak....
2013. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Ha profik valóban, akkor nem. Ha csak profinak mondják magukat, akkor igen.
2013. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!