Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szombaton megyünk párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton megyünk párommal esküvőre, a menyasszonynak vagyok a főnöke. Mennyi pénzt adjak esküvőre?

Figyelt kérdés
Lehet bunkón hangzik, de amit adok azt soha nem kapom én meg.
2008. jún. 4. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Miért pont pénzt akarsz adni? Nincs ajándék ötlet, vagy kifejezetten kérték?

Ha mindenképpen pénzt akarsz adni, légy bőkezű! Mégis csak a főnöke vagy! :-) Majd levonod a karácsonyi pénzéből! :-D

2008. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz sokat költeni rá, akkor vegyél valami háztartási eszközt, ami nem túl drága és hasznos. Azzal ne foglalkozz, hogy biztos kap olyat, mert ez tuti így lesz. Máshol is így van... dehát melyik háztatásban nincs szükésg 5 gőzölős vasalóra és 8 tányérkészletre :-D
2008. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Mi lenne, ha üdülési csekket adnál neki? Ez azért jobb mint egy gőzölős vasaló. Én a főnökömtől egy szabad hetet kaptam egyszer ajádnékba ( amit nem vont le se a fizumból, se a szabadság napjaimból)
2008. jún. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez attol függ milyen fönöke vagy. tietek a cég és egy alkalmazott megy férjhez? vagy egy nagy cégnél egy beosztottad?


mert ugye ez nem mindegy. ha más kolléga is megy akkor együtt a legegyszerübb, ajándékot, vagy pénzt is adni. de ha a saját cégednek egy alkalmazottja és ráadásul azért jó munka erö is akkor illik kitenni magatokért, mert tuti elhangoztatja mennyit kapott, vagy hogy jól vagy rosszul kapott. nem árt ha az alkalmazottak azt gondolják nagyvonalu a fönök.

ha csak egy beosztottad, akkor mint egy normál kolléga.

2008. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érdekes kijelentés volt, hogy nem kapod vissza soha, amit majd adni fogsz! És az esküvő szted ingyen volt nekik? Minimum egy fincsi vacsorát kapsz, meg csomó tortát ehetsz! Kb. 1 ember meghívása össze-vissza 10 e Ft (kaja, helyfoglalás, zene... leosztva) ha ennyit visszaad az ember, csak nem vágja földhöz!!! Pláne azért mégiscsak esküvőről van szó, és nincs minden nap!
2008. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha úgy fogod fel,hogy soha nem kapod vissza az ajándék pénzt,ne menj el.Találj kifogást.Ha pedig elszeretnél menni,nem lehetsz skót.Biztosan voltál már pl.szilveszteri bulin,tudod mennyi a beugró vacsival,piával.Egy esküvő,lakodalom azért mégis más.Gondolom nem vág földhöz egy 20-as.Esetleg tényleg vehetsz valamilyen háztartási gépet.És mi lenne,ha megkérdeznéd mit vegyél?Ma már az sem ciki.Arra is gndolj talán viszel partnert is magaddal és akkor közösen is kitalálhattok valamit.
2008. jún. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg mikre van szükségük, és ahogy a pénztárcád engedi úgy válassz.Én is hasonló cipőben voltam.Én rattan ülőgarnitúrát vettem.Igaz nem a beosztottamnak hanem a brátnőmnek.35.000ből megúsztam.Nem gondolom hogy sok lenne, hiszen a párommal és a lányommal voltam,és mint már előttem írták illik kb annyit adni amennyibe "nekik voltál".Kb 10.000/fő
2008. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ne sajnáld a pénzt.Adjál annyit,amennyit te szertnél,ha fordított helyzetbe várnál.
2008. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!