Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hányas mérettől számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányas mérettől számít egy menyasszonyi ruha nagy méretűnek? Nektek hányas méretű volt? És milyen testalkatotok volt hozzá?

Figyelt kérdés
Köszi :)
2013. febr. 19. 13:46
 1/9 anonim válasza:
100%
Én is menyasszony vagyok, most keresgélek ruhát. Az én méretem 46-os, ez már igencsak molett kategória, de az a tapasztalatom, hogy az átlag méretre specializálódott szalonok max 40-42-es méretet tartanak, afölött már nagy méretnek számít.
2013. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
40-es méret felett már nagynak számít.
2013. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Belgium hollandia 50 molett a menya ruha egy jo szalon akar 60 meretben is megvarratja barmelyik modelt hiszen ez az uzlet lenyege a vevo kiszolgalasa
2013. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

szalonokban olyan méret van, amilyenre épp át kellett alakítani az előző menyasszony/bérlő miatt. Én 42-44es méret voltam, volt, aminek a két széle a hátam két szélén volt, és olyan is, amit csutkára fűzve is meg kellett csipeszelni.


amúgy 42-44től számít nagy méretnek szerintem!

2013. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is erős testalkatom van,cicikkel bőven meg vagyok áldva.44-46 a méretem,és már rettegek hogyan találok menyasszonyi ruhát magamra,ami csinos is,ízléses is,és nem úgy nézek ki benne,mint egy kötözősonka.
2013. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs, nekem hányas volt, nem mertem megkérdezni, csak próbáltam a ruhákat, ami jó volt, megnéztem. Elég molett vagyok, mondjuk így szépen :)
2013. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a 40 még nem számít nagy méretne. Nekem 38-40 méret kell, de menyasszonyi ruhából 40 (a hossza miatt). A hátából viszont jócskán be kellett venni, de máshol meg mintha rám szabták volna.. :)


Olyan 46-os mérettől számít nagy méretnek.

2013. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 56-os a méretem, alacsony vagyok, széles a csípőm és annak vonalában a hasam, nagy a mellem, a lapockáim alatt van két nagy hájpárna, és mégis találtam több szalonban is méretemben jó ruhát. Sőt...most gondolkodom éppen, hogy melyik legyen 3-4 ruha közül...

Szóval nem kell csüggedni!! :)


24n

2013. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem probléma, mert vannak szalonok, ahol van fantasztikusan szép ruha, akár 54-es méretben is.
2013. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!