Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek 44-es/46-os (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 44-es/46-os (vagy esetleg nagyobb) menyasszonyi ruhája volt az normál szalonban vette a ruháját? Vagy normál szalonban nem lehet már ilyen méretű ruhát venni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy varrattam, méretre igazították, kb. ekkora voltam akkor, viszont elég drága volt. A végén úgy alakult, hogy nem is volt rajtam.
2013. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Bécsben egy nagy esküvői szalon vezetője vagyok, ahol azt tapasztaltam, hogy ilyen méretű ruhát külön rendelésre hozunk csak, azt is 100%os letéttel...
2013. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

2. vagyok.

Természetesen a "vagy esetleg nagyobb" opcióra írtam választ.

2013. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

Le kell fogyni. :)


Szerintem kapni,csak nagyobb szalonokban kérdezz rá!

2013. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 48as ruhám volt, szalonból, Miskolcon. Bementem az üzletbe,(normál esküvői) kérdeztem van e a méretemben, volt több is, megis találtam álmaim ruháját. Egy gyönyörű (és hozzá tenném) modern! ruhát. Ez 2007ben volt, ha jól emlékszem 70 vagy 80 ezer volt a kölcsönzése.
2013. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
nekem nagyibb ruhám volt, és EGYETLEN EGY szalonban jártam, de több sornyi ruha volt az én méretemben és sehonnan nem kellett hozatni és hasonló marhaságok!
2013. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
nagyibb=nagyobb... Ja, és természetesen normál szalonban voltam... :)
2013. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
2006ban volt a szalagavatóm, és ugyanekkora méretekkel fantasztikus ruhát tudtam bérelni, ami amúgy menyasszonyinak is bővel elment volna. egy sima körúti szalonból kölcsönöztem, tehát közel sem lehetetlen. 46os cuccot bmelyik normálisabb ruhaüzletben lehet kapni.
2013. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anno 10 éve szalagavatóra kölcsönöztünk menyasszonyi szalonból ruhákat, és mindenkinek méretre tudták igazítani a ruhát. Az első próbál 10 centi hiányzott a hátából, a második próbára annyi anyagot kiengedtek, hogy még 10 centit el is kellet varrni. A Szalagavatóra tökéletes volt a ruha.

egy jobb helyen meg tudják ezt csinálni. A 44-46 még nem extra nagy méret szerintem.

2013. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkorát még simán lehet kapni. Ahol én dolgozom, ott ezt még simán, 50-esből már csak ritkán tartunk.
2013. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!