Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit írjak a képeslapba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a képeslapba a rokonaimnak, akiket nem tudtam meghívni az esküvőre?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy akiket nem tudtam meghívni az esküvőre a rokonságból, azoknak küldök egy szép képeslapot fényképpel. A probléma az az, hogy nem tudom mit írjak bele.

Szűk családi körben tartottuk az esküvőt (Apa, Anya, testvérek), de valaki még így is megsértődött, hogy nem hívtuk meg.

Szóval olyasmi szöveg kellene, amiben burkoltan benne van, hogy nem kell megsértődni, nem volt keretünk nagy lagzira...

Segítsetek, mert én nem tudok fogalmazni!

Köszi előre is!


2008. jún. 6. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Talán nézzél be a mennyegzo.hu fórumába, ott biztos tudnak ötletet adni, főleg ha a fórumba a témák között rákeresel hol irogat Szitu. Ő egy vőfély, és mindig szoktak neki írni, hogy ilyen-olyan esküvős témában kanyarítson egy szövegecskét!
2008. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!