Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan zajlik a gyűrűhúzás? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik a gyűrűhúzás? A templomban is meg a polgárin is felhúzzuk?

Figyelt kérdés
Elsőnek lesz a templomi.Ott felhúzzuk,utána lehúzzuk, hogy a polgárin is legyen mit felhúzni, vagy hogy zajlik? Bocsi az amatőr kérdésért :)
2013. febr. 25. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van,templomin felhúzzátok,szertartás vége,templomból ki,lehúzzátok,majd polgárin megint fel és akkor már marad rajtatok
2013. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkét helyen van gyűrűhúzás. Ugyan azt a gyűrűt huzzátok fel kétszer
2013. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. febr. 25. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Reformátusoknál pl. nincs gyűrűhúzás, de gondolom nem az lesz, mert a református eleve a polgári után van.


Ha mindkettőn lesz, akkor igen, lehúzzátok majd megint felhúzzátok.


Ha meg már eleve hordtátok a karikát, akkor ugye az első előtt is le, fel, aztán megint le, megint fel. :)

2013. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%

hu ez engem is érdekelt!


de ez olyan színjáték az egész nem? le-föl le-föl?

2013. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha így nézzük a gyűrű eleve színjáték, nem?


De mi a baj vele? Mindkét szertartáson szimbolizál valamit, ezért van szerepe.

2013. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Polgárin nem muszáj gyűrűt húzni. Mi nem húztunk, fura lett volna. (Egyházi utána volt, ott húztunk csak.)
2013. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem is kicsit furinak tűnik, de hát ez van :) nálunk elsőnek lesz a templomi, mert másik városban lesz a polgári és közvetlenül ott lesz a vacsi is, és nem akarunk annyit utazni :) bennem szerintem fura érzést fog kelteni, hogy "már le kell húznom" a gyűrűt, de majd meglátjuk :)
2013. márc. 1. 11:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Remélem még nem késtem el. Én azt mondom,hogy jól érzed. Én ilyen esetben csak a templomban húzatnám föl,aztán már le nem venném!:) Talán így is lesz.:)

Polgárin meg lehet választani másfajta szimbolizációt. Egyszer olvastam itt olyan frappáns ötleteket,hogy homokszórás, meg gyertyagyújtás...stb.,szerintem ott ilyesmivel váltsátok ki a gyűrűhúzást (hisz az már megvolt,Számomra is így logikus:))!

2013. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!