Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Arról szokott szó lenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról szokott szó lenni, hogy az énekes csaj miben lesz a lagzin?

Figyelt kérdés
Csak azért gondoltam most erre, mert én még csak egy női énekeses bandát láttam, de a szemem kimeredt a csajon, ugye a kis emelvényen legelöl állt, és úgy illegett-billegett, meg riszált, hogy tiszta olyan volt, hogy "na most lesz kint a segge" "na most fog látszani a segge". Ilyen tűzpiros mini csőruha volt rajta. Erről illik szólni? Vagy bunkóság? Vagy hogy van ez? Nem tudom ki vágyik egy ilyenre egész estére tiszta úgy nézett ki, mint egy bártáncosnő.
2013. febr. 27. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az együttest, hogy alkalomhoz illő, elegáns ruhát vegyenek fel. Ez nem bunkóság, csak egy kérés. De gondolom nem esküvőn láttad az énekesnőt, így én nem aggódnék annyira, egy előadó többnyire tudja, hogy hova mit illik felvenni.
2013. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Hát igen, ciki lenne, ha a vőlegényed rágerjedne, és a nászéjszakán a csajról fantáziálna, miközben veled van...
2013. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondani a bandának hogy visszafogott-elegáns öltözékben lesz mindenki, ehhez legyenek szívesek alkalmazkodni.

Semmi bunkóság nincs benne.

Most képzeld el hogy középkori stílusú esküvőt tartasz, nem szólsz a bandának róla és odajönnek a mai divat szerint, hogy néz már ki...

Hidd el, az alkalmazkodás alap követelmény náluk :)

2013. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De esküvőn láttam. Amúgy jók voltak, de ahogy kinézett...
2013. febr. 27. 17:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem minden felmerülő kérdést érdemes előre egyeztetni. Mégiscsak te vagy a megrendelő, így jogod van bizonyos dolgokat kikötni (törvényes kereteken belül és a jóízlés határain belül), aztán a banda legfeljebb nem fogadja el. De pl. az, hogy hozzávetőlegesen milyen ruhában legyenek, az egy teljesen jogosan felmerülő kérdés, a normálisabbja megérti, és úgy jön.

Persze, alapvetően akármilyen esküvői szolgáltatónak illene tudnia, hogy hogy öltözzön fel, vagy hogy viselkedjen, de rengeteg példát hallottam, ahol gyakorlatilag minősíthetetlenül viselkedtek a szolgáltatók... mert letojják az illemszabályokat, "csak a dolgomat végzem ott, a többi nem érdekel"... láttam és hallotam is csomó olyat, hogy az énekesek csontrészegre isszák magukat, fotós farmersortban (és kőművesdekoltázsban, ha lehajolt) meg izompólóban ment fotózni, és kerülgette a csinosan felöltözött embereket a ceremóniateremben... jobb előre gondoskodni arról, hogy ilyen gikszerek ne legyenek.

2013. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Illik szólni! Persze a megfelelő módon!


Legjobb barátnőm lagziján az énekes csaj nagyon gázosan öltözött fel. Nem volt alkalomhoz illő. Lenge felső, miniszoknya nercharisnyával.


Barátnőm nagyon rosszul érezte magát miatta, utólag bevallotta. Nem gondoltuk, hogy így fog öltözni a csaj.

2013. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Biztos gáz volt, de azért csak lested. :)
2013. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nálunk akkora volt a buli, hogy senkinek sem jutott eszébe a zenekart nézegetni!:)

Én biztos nem kérném meg, mert nem érdekel,hogy mibe énekel!

2013. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Illik, sőt érdemes minden szolgáltatóval lefixálni. Nehogy ezen kelljen stresszelni, te vagy megrendelő, azt kapd amit elvársz, ha nem megy, akkor választani egy másik szolgáltatót.

A legfontosabb a fotóssal és a videóssal lebeszélni, emrt ők szoktak öltözködéssel hajmeresztő dolgokat elkövetni.

Másik fontos tisztázás az alkohol fogyasztásuk, egy maximumot meghatározni, és a szerződésbe belevenni, hogy mennyivel többért vállalják, ha tovább kell maradni.

Ezt gyakran elfelejti az ember tisztázni, csak annyi van, h igen van lehetőség ráfizetéssel, hogy tovább legyenek (több kép készüljön), aztán a 10000E válallás mellé a 1,5 óra még 50E (csak hasamra ütöttem az összegnél a lényeg a nagyságrendeken van)

2013. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bocs 100000E

akart lenni



a másik, amikor az italozás miatt ugye nem tudják folytatni egy biztosítékot a szerződésbe, hogy akkor nem fizetitek a teljes összeget...

2013. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!