Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerű 2 tanus esküvőre mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű 2 tanus esküvőre mit illik felvenni a házasulandóknak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 21:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

Férfinak min. ing, nyakkendő (sima vagy csokor)

Nőnek meg egy szép alkalmi ruha vagy igazi menyasszonyi ruha.

De nem kosztüm. Az az üzleti életbe való, tárgyalásokra ügyvédeknek, középiskolai, egyetemi tanárnőknek.

2013. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Amit akartok. A nagy habos esküvői ruhától a farmerig, amilyet csak szeretnétek :) A kiöltözés nem a násznépnek szól, hanem magatoknak és az alkalomnak!
2013. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
73%
Teljesen mindegy. Amit szeretnétek. A Két tanus esküvön nincs ceremonia, 10 percen belül házasok lesztek.
2013. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Férjem öltönynadrágban, fehér ingben, nyakkendőben volt. Én egy elegánsabb nyári ruhában.
2013. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És a ruha színe?Fehér,krém....ilyesmi vagy szoktak erősebb színeket is?
2013. márc. 2. 22:09
 6/22 anonim válasza:
55%
Attól, hogy lepontoztatok, még igy van, tapasztaltam októberben. XD
2013. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
mi farmerban mentünk. a fotózás több időt vett igénybe, mint maga a ceremónia. még gyűrűnk se volt. azóta sincs, 6 éves házasok vagyunk :)
2013. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
75%
Igen, igy van, szinte akármit illik, az más kérdés, hogy ti mit szeretnétek, ezt a pároddal meg tudjátok beszélni, hogy menyasszonyi ruha legyen vagy valami visszafogottabb. Amugy a kérdező mindannyiunkat lepontoz, lehet ha kitaláljuk mit szeretne felvenni, akkor a felfele mutato ujjat nyomná. A lefele mutató nem a letöltés.
2013. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

2 tanús esküvőnél nincs ceremónia. Így teljesen mindegy hogy mit veszel fel, csak ne melegítő legyen.

Nekünk is 2 tanús esküvőnk volt.

Én ilyen ruhában voltam. Ugyanebben a színben

[link]

A férjem ilyen ruhában

[link]

2013. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

ami nektek jól esik. elvégre a 2 tanú meg az AK.vezető fogja látni. :)


ha nekem egyszer esküvőm lesz, akkor szintén max 2 tanú, és valami nagyon extrém, különleges ruhám lesz, de semmiképp sem habos menyasszonyi. az nem az én stílusom. a párom ruhájába sem fogok beleszólni :)

2013. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!