Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy van ez a ruhapróbálós dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez a ruhapróbálós dolog?

Figyelt kérdés

Nálatok hogy ment a ruhapróba? Fizetni kellett érte? Mennyit? Fotózni lehetett? Hányszor mentetek próbálni? Mennyire lett meg könnyen/nehezen a ruha?

Jövőre lesz esküvőm, egyelőre még csak tájékozódom.


2013. márc. 12. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt 1-2 szalon ahol kellett volna fizetni,de onnan kimentem,nehogymár próbáért fizessek.

15 szalon van a városban,3 volt fizetős,azok felejtősek lettek.2 kiesett az árai miatt,10-ben voltam szétnézni,5 maradt szimpatikus,azokban próbáltam 3-4 ruhát,végére maradt 3 ruha 2 szalonban,lefotózhattam,aludtam rá,döntöttem,utána még rámigazitották,még kétszer próbáltam mig jó lett,plussz még egyszer akkor már fátyolla,cipővel.

2013. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
5 szalonban voltam, a próbáért egyikben sem kellett fizetni. Fényképért 2 helyen kellett volna, de inkább nem fényképeztem. :) Azt hiszem 5-5 ezret kellett volna fizetni. A két utolsó helyen volt 1-1 ruha, ami nagyon tetszett, a kettő közül választottam az egyiket. Szerintem elég könnyen találtam ruhát, voltak konkrét elképzeléseim, így rögtön olyat tudtak mutatni, ami nekem tetszett. Hányszor mentem összesen? 1 napot Debrecenben voltam, egy napot pedig Nyíregyházán, és végül Nyh-ról lett a ruhám. Azon a napon le is foglaltuk. Néhány hónappal később mentem kölcsönözni ugyanonnan a menyecske ruhámat is. Neten nézelődtem más szalonokban is, de ott nem tetszettek a ruhák, ezért voltam csaj 5 szalonban.
2013. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van ahol fizetni kell érte, és van ahol nem.

Nekem egy helyen sem kellett fizetnem, 4 helyen voltunk, a sógornőmnek remek kapcsolatai vannak ilyen téren, mert rendezvény szervezőnél dolgozik, és rengeteg helyre szerzett protekciót még a fizetős helyen is ingyen voltunk bent, mert jó kapcsolatai vannak, és lehetett volna fotózni de én direkt nem akartam, csak arról kértem fotót ahol már a saját ruhámban vagyok, de az az esküvő után 1 héttel volt, ahol a párommal fotózkodtunk külön, amiből majd fali kép lesz.

2013. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, ahol kell fizetni, van, ahol nem. Nálunk nem kellett. Én úgy voltam, hogy bementem az első szalonba, megláttam a próbababán az álomruhát, aztán már hiába próbálgattam másik ruhákat, hiába mutattak akármit, az kellett és kész. :)
2013. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hónap végén lesz az esküvőm.A neten nézegettem szalonokat,és oda mentem,ahol a számomra legmegfelelőbb ruhákat találtam.Ott nem kellett fizetni a ruhapróbáért,viszont a menyecskeruháért külön pénzt számoltak fel,ami sok helyen benne van az árban.5 ruhát próbáltam fel,de fényképezni csak abban fényképezhettek le,amelyiket választottam a végén.Menyecskeruhából 3-at próbáltam.Elvileg még 2x kellett volna visszamennem,egyszer ruhapróba miatt,utána meg elhozni,de mivel messze van tőlünk a szalon,ezért ezt nekem egy alkalom alatt megcsinálják,és hozhatom is el.Előleget kellett fizetnem a menyasszonyi ruhára is meg a menyecskére is.
2013. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen helyen voltam, fizetni nem kellett, fotózást külön kérték, hogy fotózzunk, hogy tudjak otthon is rágódni rajta és ne órákig nézegessem magam a ruhába, így jó sokat rám tudtak adni, meg is lett a ruha :)
2013. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!