Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez nagyon semmilyen menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon semmilyen menyasszonyi frizura lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 18. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
nekem nagyon tetszik...
2013. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű, de az nem baj. Ha illik a menyasszonyhoz és tetszik neki, miért ne? Amúgyis ott a fátyol, ékszerek, a hajat is lehet dekorálni virágos kis hajdíszekkel...
2013. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Olyan kis egyszerű, de szép. Ha szép arcformád van és illik hozzá, meg a ruhához is, akkor fátyollal, vagy fejdísszel jól néz ki.
2013. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Én hétköznapokon hordom így a hajamat. Attól függ milyen esküvő lesz. Ha nagy puccparádé 100 fővel akkor oda egy alkalmi frizura kell. De ha szűk, családi, kosztümös, oda teljesen jó. De ha belegondolok egy szép hajdísszel (pl virág, csatt, tiara esetleg) simán eltudom képzelni nagy esküvőn is.
2013. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én soha semmit sem csinálok a hajammal, csak van, max. lófarokba kötöm, ha találok egy hajgumit.


Nekem minden menyasszonyi túl sok mikor így nézem...

2013. márc. 18. 21:36
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem tetszik.

Leginkább azért, mert a legtöbb menyasszony nem is hasonlít saját magára az esküvőjén. Olyan sminket és frizurát kérnek, hogy a fotókon fel se ismerik aztán saját magukat :(

2013. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is tetszik. Egyszerű, de nagyszerű! :)
2013. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez igy jó ahogy van,semmi virág meg bogyó.Pont attól elbüvölő egyszerű
2013. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem tetszik. Szeretem az egyszerű frizurákat. Pont ezzel emelik ki az arcot.
2013. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Csak akkor mutat elegánsan, ha valakinek szép arca és szép arcformája van, szép bőre. Egy tokásabb arcon, pattanásos bőr mellett ez nagyon igénytelennek hatna.

Én azt mondom, szuper ez a haj, de akkor a sminknek kell kicsit alkalmibbnak lennie.

2013. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!