Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Budapesten hol lehet szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet szép karikagyűrűt venni?

Figyelt kérdés

Olyan ékszerboltot keresünk, ahol max. kb. 150 000 Ft-ból megoldható a két gyűrű. Ilyesmit szeretnénk, csak a vékonyabb sáv sárga, a vastagabb fehér arany lenne, és csak egy követ szeretnék bele.

[link]

Már voltunk egy helyen, ahol 12-13 ezer Ft-os grammáron vannak gyűrűk. Tudtok még ilyet mondani?



2013. márc. 19. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! mi az aczélzálogban vettük a gyűrűinket, sárga és fehérarany ötvözete, több a sárga benne. Tavaly vettük, összesen 60.000 volt a kettő, 10 e gramm áron vettük. A keletinél van.
2013. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk olyasmi gyűrűnk van, amiről írsz,de nekem nincs benne kő, mert nem akartam követ. Csak nekünk a vastagabb sáv sárga, a vékonyabb fehérarany. 130 000 volt a két gyűrű, az Esküvői kiállításon választottuk az Angels Gold szalontól, őket megtalálod, ha jól emlékszem, a 6. ker.-ben, de nem vagyok már benne biztos, a google majd megmondja :).
2013. márc. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy ez 3 éve volt.
2013. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, még jöhet több is :)
2013. márc. 20. 21:57
 5/5 anonim válasza:

Mi hasonlót rendeltünk, csak az enyémben 6 cirkónia kő van.

[link] És a kettő most akcióban a mi méretünkre 123.000 Ft lesz.

2013. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!