Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen fehérneműt viseltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabszem kérdése:

Milyen fehérneműt viseltetek a menyasszonyi ruha alatt? Tudtok esetleg ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam hogy combfix volt rajtuk, de nyáron??? Hát én nem szeretnék harisnyát felvenni a dög melegben, a ruhán földig érős, úgyse látszik a lábam. Nem tudom, tanácstalan vagyok, fűzőre is gondoltam, hogy lenyomja kicsit a hasam, vagy alakformáló bugyi?
2013. márc. 20. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Alakformáló bugyi,aztán a vőlegény a nászéjszkán hozzád se nyúl...


Rajtam egy kényelmes szép fehér tanga volt,a ruha alá illő melltartó (pánt nélküli,nem csuszos) és ennyi,harisnyám nem volt,nem látszott ki,hogy nincs,belesültem volna.

2013. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Rajtam combfix lesz, és ez hagyományos fehér KÉNYELMES bugyi (a melltartó bele van építve a ruhába) :) A lényeg a kényelmen van, mert bár a legtöbb fűző/csipkés franciabugyi gyönyörű, de úgysem látszik, és nem a kényelmességükről híresek (szűk felső+szűk fűző már kissé sok, nekem ezt tanácsolták a házas ismerőseim)...
2013. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Első: a nászéjszakán át lehet öltözni megfelelő szerelésbe, nem kell azt egész nap hordani ;)
2013. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

ha ruha olyan hogy kell a hasleszoríttós bugyi akkor azt vegyél fel, majd a nászéjszaka elött átöltözöl.


rajtam fehér tanga, fehér melltartó és fehér combfix volt. nálunk pont nem volt höség szerencsére.

Kérdés milyen cipö lesz rajtad, mert ha zárt akkor azért gáz, ha a nincs harisnya mert könnyen kidörzsöli a lábadat.

2013. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Rajtam míder lesz. Harisnya nem lesz.
2013. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Persze,át lehet,de akkoris.


De akkor maradjunk a kényelemnél,azt is irtam.

Nekem a tanga kényelmes,sima bugyim nincs,francia csipkecsodám van,de egész nap az borzalmas lett volna,ahogy az alakformálóba is beleizzadsz,szenvedés lenne.


Olyat vegyél fel,amilyet átlag hétköznap is felvennél,csak max ne legyen kopott meg elnyutt.

2013. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

nekem fűzőm lesz, mert sajnos nem kicsi mellekkel áldott meg az ég....

sima pamut bugyival mert nekem e a kényelmes....

harisnyát még nem tudom

2013. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
sima bugyi volt rajtam és alakformáló térdig érô harisnyaszerû valami, mert összeérnek a combjaim és kidörzsizett volna anélkül. Nem a legszexibb, de nem nagyon érdekelt, hogy mi van a ruha alatt, úgyse látta senki. Ha meg a férj emiatt kiábrándul az baj....
2013. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

5-os mit ertesz mider alatt?


[link]



"Szerintem rajatm csipkecsoda lesz" nem szokott nekem kenyelmetlen lenni, de biztos, hogy nem eloszor fogom viselni, hanem kiprobalom tenyleg kenyelmes-e, nem kockaztatok.

Felulre, majd a kivalasztott ruhanak megfelelot, nem nyaron fogunk, ugyhogy attol nem tartok, hogy tul melegem lesz

Harisnya nelkul pedig el nem tudnam mar kepzelni az eletem. Minden nap viselem, ugyhogy nekem nem lesz kenyelmetlen, mert megszoktam...

2013. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Alakformáló bugyi,aztán a vőlegény a nászéjszkán hozzád se nyúl... "


Figyelj, ha a bugyira rálógó pocakkal hozzányúl, akkor szerintem alakformáló fehérneművel is :D:D:D


Amúgy olyat vegyél fel, amit a hétköznapokon is hordanál, csinosabb verzióban. Ha nem vagy hozzászokva az alakformálós, stb. dolgokhoz, akkor csak kényelmetlen lesz, és ahogy valaki írta: nyáron csak beleizzadsz.

2013. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!