Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek esküvőre ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek esküvőre ajándékba?

Figyelt kérdés
Anyukám és nevelő apum 5 éve vannak együtt, de kb 3 éve eljegyezték egymást. Most pár nap múlva lesz anyum szülinapja és az esküvőt kapja "ajándékba" apumtól. Nem tudom, hogy mit vegyek nekik. Valami olcsóbb ajándékra gondoltam 2-3 ezer ft-ért. 14/L
2013. ápr. 3. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
2-3 ezerből bőven tudsz sütni egy szép tortát a lagzira,tetejére vehetsz egy nászpár marcipánt,ha nem tudsz sütni valaki biztos segítene neked a családból:)
2013. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam a lányom 13 éves volt, mikor összeházasodtunk 10 év után az apjával. Mi egy képtartót kaptunk, benne egy kép kettőnkről és egy nagyon kedves idézet! Ez ki fog jönni 2.000-3.000 Ft-ból és szerintem örülnének. Sőt az sem baj, ha 3-an vagytok rajta a képen :-)
2013. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sütit nem szeretnék mert az lesz bőven, meg torta. :) Azt hiszem a képtartó lesz a megfelelő ajándék. :)
2013. ápr. 3. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is egy szép képkeretet vegyél, de én képet nem tennék bele, hanem esküvős keretet vennék, és majd az esküvői képből tesznek egyet bele


és ki is jön ennyiből

2013. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ezt: [link]


vagy ezt:

[link]

2014. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!