Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ma sokkoltak a ruhaszalonba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma sokkoltak a ruhaszalonba hogy ivory ruhámba nem célszerű fehér abroszhoz ülni és fehér kála csokromat felejtsem el?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 23:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

ruhaszalonbaN


ruhámbaN

2013. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Hagyjátok már szerencsétlent..


Kérdező, engem nem különösebben érdekelne a dolog és hidd el ez senkinek nem fog feltűnni, hacsak fel nem hívod rá a figyelmet.


Egyébként nem értem miért lenne ez probléma.. Ennyiből akkor a hófehér, meg a bézs, meg az ezüst ruhákkal se üljünk sehova..


Szóval ne törődj vele, szép lesz így is.

2013. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Jó és?Akkor mi a kérdés?
2013. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igazá,n örömmel tölt el, hogy ennyire ráértek.
2013. ápr. 10. 23:49
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Az abroszt úgyis hamar leöntik vörösborral. A virágcsokor is legyen vörös rózsa!

[link]

[link]

2013. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Mint azt a #8-ban írtam, az abrosz közömbös. A fehér csokor szerintem sem a legjobb. Sok szép csokor képét küldtem- nem tetszenek?
2013. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Hahó srácok, ez itt a nyelvművelő szakkör? Mert én úgy látom, hogy a GYIK esküvő rovatában alázzátok épp porrá az aggódó arát... Lehet, hogy kiváló nyelvészek vagytok, de emberileg azért van még mit fejlődni...


Ne aggódj a ruhád miatt, én is ivoryban voltam, fehér rózsacsokorral, fehér abrosszal, és a kutya nem vette észre a differenciát. Annyit kértem mindössze a virágkötőtől, hogy ne a legrikítóbb fehér rózsákat válassza.

2013. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Veszel egy szál kalat, visszamesz az üzletbe es össze próbálod a ruhával. De mivel gondolom lesz valami zöld is a csokorban, nem lesz az gond.
2013. ápr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz gáz egyáltalán, a fehér kála sem hófehér, az abroszhoz meg nehogy már illeszkedni kelljen :) Ha neked így tetszik, akkor így legyen! Nekem egyébként narancssárgás színű kálám volt, imádtam. :) Szóval kálából is vannak nagyon szép színesek, ha a virág a lényeg és nem a szín.
2013. ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, kissé durva vagy és gyerekes. Ha nem tudsz helyesen írni, akkor jogosan tesznek helyre, és ezért leidiótázni a válaszadókat a magad szegénységi bizonyítványát jelenti.


Egyébként pedig olyan ruhában vagy az esküvődön, amilyenben akarsz lenni. Nyílván az esküvői ruha szalonban is észrevették, hogy kissé butácska és befolyásolható ember vagy, és drágább ruhát akarnak a nyakadba sózni, azon a címen, hogy hogy fog mutatni az asztalnál. Mit számít? Az esküvői képeid nem az asztalnál készülnek, ugye? A többi peidg úgyis hamar elfelejtődik mások emlékezetében.


Azzal törődj, hogy te mit szeretnél, ne másokkal.

2013. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!