Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg a vőlegény intézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a vőlegény intézi a menyasszony csokrát?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki ezt a szokást? Volt valaki, akinél tényleg így volt? Nem választott rosszul a pasi?
2013. ápr. 23. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez régen volt divat még a nagymamámnál. Ma már mikor dekoráció van és minden passzol színben mindennel nagy felelőtlenség lenne a férfira hagyni. Mi együtt rendeltük meg, amúgy is együtt intéztünk mindent, nem volt olyan hogy te most ezt én meg azt.
2013. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
nálunk én intéztem,és nem a vőlegényem. nem is hallottam még erről a szokásról.
2013. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Régen volt ilyen,ma már nemhsizem,hisz szinben egyezzen minden,kocsidisz,vőlegényre kitűzőként virág,tanúra is,stb.


Mi együtt intáztünk mindent (a ruhám is együtt választottuk)

2013. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Anyósomkéknak virágüzlete van, és mindig panaszkodik, hogy mit le nem tudnak művelni a menyasszonyok (beszerezhetetlen, a mi klímánkat egyáltalán nem tűrő trópusi szigeteken növő virágokat akarnak, vagy olyan árnyalatot valamiből ami nem is létezik, csak láttak neten egy photoshoppolt képet és az alapján ragaszkodnak hozzá) szóval bizton állíthatom hogy főleg a hölgyek választanak. Ha nagy ritkán megy velük a férj, akkor ő nem sokat szól bele.
2013. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ma már a csokor a terem diszhez kell passzoljon,simán válaszd ki magadnak. Hisz téged meg a vőlegény választott, ugyhogy valamilyen szinten az ő választása lesz..
2013. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez a szokas, a vofelyunk fel s hivta ra a figyelmunket..

Azert jo tanacst megadta a paromnak, hogy kerdezzen meg rola, hogy mi a vagy...meg a ruhahoz nem feltetlen illik minden....



Nem kotelezo tartani, ez egy szokas, ahogy menyecske, v menyasszonytanc is, nalunk akarmennyire rosszul allnak a rokonaim anyagilag, kiternenek a hitukbol ha nem lenne. Pedig sokan nem tul szep, penzehes szokasnak tartjak...kinel mi...

2013. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, valóban ez a szokás, de persze nem kötelező tartani. Nálunk a párom vette a csokrot, de én választottam.
2013. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nálunk úgy volt, hogy én kiválasztottam, megcsinálták (anyósomnak szintén virágboltja van :) ), és a vőlegény hozta az esküvő napján
2013. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi együtt találtuk ki, hogy mi legyen (mondjuk nem is volt kérdés, hiszen a fehér írisz a kedvenc virágom, ehhez kértünk még krém rózsát), együtt adtuk le a rendelést, a virágos pedig kihozta aznap reggel (szerencsére abban a városban volt, ahol az esküvő is). Szerintem így a legjobb :)
2013. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van ilyen szokás, nagyjából kihalóban, de kinek hogy tetszik. Egyik barátnőmnek a vőlegénye vette, teljesen meglepi volt, csak a színét mondta meg a lány, hogy milyet akar. Nálunk én vettem a virágokat és én is kötöttem a csokrot, nekünk így volt jó.
2013. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!