Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit sírtatok az esküvőtökön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit sírtatok az esküvőtökön?

Figyelt kérdés

Elősorban nők véleménye érdekel, de ha van olyan pasi, aki bevallja, hogy pityergett, azt külön megköszönöm (vagy ha valaki leírja, hogy a férje sírt). hajlamos vagyok elérzékenyülni, félek, hogy az egész esküvőmön bőgni fogok.

Nem ciki ez?


2013. ápr. 24. 16:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
de,ciki.
2013. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi a választ. valami tuti módszered esetleg? :/
2013. ápr. 24. 17:00
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
A te esküvőd, azt csinálsz, amit akarsz. Ha sírnod kell, úgyis sírni fogsz, de próbálj másra koncentrálni, ennél okosabbat nem tudok mondani.
2013. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vagyok elérzékenyülős fajta, úgyhogy nem sírtam az esküvőmön, de szerintem egyáltalán nem ciki, ha valaki sír, sőt, aranyos.

31/N

2013. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, te vagy a vőlegény?
2013. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
pffffvazze akkor ne menj férjhez....pffffff
2013. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
Azért ha végig sírod az egész esküvődet, az inkább sértő, mint "aranyos". Eléggé úgy venné ki magát, hogy nem örülsz te ennek.
2013. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
Nekem még nem volt esküvőm, de a szertartáson biztos potyogni fognak a könnyeim :) Sztem nem ciki. :)
2013. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem ciki, láttam én már olyat, hogy a menyasszony úgy sírt, hogy alig bírta végigmondani a fogadalmat (templomi esküvő) Szerintem nem volt ezzel semmi gond, utána már ő is mosolygott, senki sem szólta le ezért.
2013. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

Mindenen elérzékenyülök, még tök hülyeségeken is. Más esküvőjén egy csomót sírok.


Ehhez képest a sajátomon egyáltalán nem sírtam olyan gyorsan és olyan sok minden történt, hogy azt se tudtam mi van, nem jutottam el odáig, hogy sírjak.

2013. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!