Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékokat szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékokat szoktak lagzin ilyen nagy dobozba sok újságpapír közé becsomagolni?

Figyelt kérdés
amikor olyan vicces dolgokat kapnak az akkor már férj és feleésg:)
2008. jún. 15. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám egy kisbabát (persze nem igazit :)) rakott bele és mire végre sikerült nekik a nem is tudom ötödik dobozban rálelniük (egyre kissebb dobozok voltak egymásban) akkor megszólalt egy hang hogy "apa, anya" amit anyukám csinált egy másik beszélő babával, persze az asztal alatt, szóval mindenki jót röhögött.


Az volt még poén, hogy nagybátyámék kertészek, paradicsomot, és uborkát termesztenek, és volt egy olyan marcipántorta amin egy nagy ubi volt két parival a tövén, na mire hasonlít és a menyasszonynak meg kellett markolni az ubit, az is vicces volt . :) (lehet banán és narancs is)

2008. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:D
2008. jún. 15. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mikor az mi lagzink volt,volt benne baba,óvszer,kicsi csomagban só,bors,paprika,egy cumisüvegben tej,-amit a vőlegénynek kellett meginnia,1 babán amit nekem szexisen ki kellett bontanom és megennem...na ezen nagy röhögés volt.ha visszanézem a dvd-t ma is jót nevetek.én kaptam fa tortát is,amit a cukrász ugyan úgy díszített mint az igazit.a közepe üreges volt,abban is hasonló hülyeségek voltak.de a legjobb az volt mikor fel kellett volna vágni.
2008. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Rakjatok bele keményítőt a vőlegény részére!
2008. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mi olyat kaptunk hogy egy cserépben homok volt és forró fizzel locsolgatva kinöt belöle egy óvszer, pont mint egy pénisz mikor megkeményedik.

a homok alatt volt az óvszer ami alá szódabikarbónát raktak ami a forró viztöl gázt csinált és kinöt az óvszer.

2008. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlélő csomagot csomagolj be:

szappan, óvszer, fogkefe, fogkrém, wc papír, papír zsepi, cigi, sex újság, gyufa, rágó, 1 dobozos sör+stb.


Szerintem ennek is nagy sikere lenne! :)))))))))))

2008. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A legutóbbi lagziban ahol voltam, ott a nagy dobozba csomagolták a völegénynyek (akkor már férjnek) a fapapucsot. És utána az asztalon kellett benne táncolnia. Nagyon jó mulatság volt!:)
2008. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!