Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik hónapban érdemesebb megtartani az esküvőt? Miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 07:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
A miénk januárban volt.Mivel ilyenkor nincs esküvődömping,1 hónap alatt meg tudtunk mindent szervezni,nem kerülgetett a hőguta a ruhámban,sőt,még kimondottan szép időnk is volt.
2013. máj. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
én júliusban vagy augusztusban tartanám, szerintem a nyári esküvő a legjobb hiába akkor van dömping.
2013. máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Van valami összefüggés az évszakkal? Nem tudom... nekem ősszel volt. de fel sem merült, hogy mikor jobb. Szerintem nem jobb és nem rosszabb egyik hónap sem erre.
2013. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha szabad téri esküvőt akarsz, akkor a nyár a legjobb. Ha éttermi esküvőről van szó, akkor jobb a tavasz vagy az ősz, mert nincs olyan hőség. Télen az a rossz, hogy télikabát is kell mindenképp a közlekedéshez, és sáros lehet a ruhád, ha olyan idő van, amikor kiszállsz a kocsiból.
2013. máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ősz vagy tavasz a legjobb. Nyáron rengetegen vannak, és irtó meleg van, télen meg már ritkán van havazás, és a latyak szerintem nem túl szívderítő :)


Őszi dekorációk nekem különösen tetszenek, ha választhatnék, október elejét választanám, vagy szeptember végét. Ekkor még jó idő van nagyjából, és már hullanak a falevelek is:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


De a tavaszi is olyan kellemes, és ha választhatnék, tavasszal az áprilist választanám (Ilyenkor már nincs hó, de nagyon jó idő van):


[link]


[link]


[link]


[link]


Emellett ősszel, meg tavasszal lehet idénynövényeket választani, így a dekoráció i olcsóbb, pl. nekem a tulipán a kedvenc virágom, amit nyáron csak importálva lehet megszerezni, tehát jóval borsosabb az áruk. Ősszel pedig általában lehullott tölgyfalevél, gesztenye, termések szoktak lenni, ami szerintem gyönyörű, már ha valaki nem babonás. (tudod halott növény blablabla)


Nekünk most tervben a május van, de csak azért, mert láttam gyönyörű szép orgonás dekorációt, és beleszerettem.

2013. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal, április-május környékén. Nincs még olyan meleg, viszont minden szép, virágba borult.

Kivéve persze ha kifogsz egy olyan tavaszt, mint ez a mostani :D

2013. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Tavasz vagy nyár, nekünk júliusban volt, dög meleg volt, de én olyan esküvőt akartam, hogy kint ehessünk és ne fázzak :)
2013. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember. Prózai ok: pollenallergiás vagyok, egész nyár az orrfújásról szól, addigra abbamarad :)
2013. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az áprilist vagy szeptember végét választanám. Ilyenkor talán nem kéne sem megfagyni, sem meghalni a melegben :-)
2013. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Április-május vagy szeptember.


Nyári hónapot semmiképp sem választanék. 20-30 fok közötti hőmérséklet a jó, de a júni-aug közötti állandó 35-40 fok elviselhetetlen, semmire sem jó, csak folyik mindenkiről a víz, szenvedés az egész. Most lesz egy rokonom esküvője júli közepén, már előre retteg az összes férfiember, hogy hogy fogja kibírni öltönyben...


Nekem személy szerint a téli esküvők is tetszenek, azok is tudnak nagyon szépek lenni. Szóval nálam akár december-január is szóba jöhet.

2013. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!