Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik mellett döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés
Melyiket választottátok/választanátok???Nagy lakodalom "vendégsereg" jó buli de semmi extra felhajtás,vagy kis esküvő 2tanuval és kész?És miért így döntöttetek/döntenétek?
2009. szept. 29. 07:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esküvö két tanuval - mert ez kettönk ügye és nem a külvilágnak valami. (Már 22 éve együtt élünk, pedig csak ilyen kis esküvönk volt)
2009. szept. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi hirtelen felindulàsbol esküdtünk, màr egy éve :) ezért csak a polgàri volt, szülökkel, tanukkal, testvérekkel! Hirtelen nem tudtunk volna összehozni egy lagzit! Azt is akarunk majd 2 év mulva, egyébb okok miatt halasztottuk akkorra! De mindenképp lesz! Mert olyankor összejön tényleg a csalàd s mindenki boldog! Meg eléggé mulatos fajta a csalàdunk, ïgy velük is szeretnénk megosztani boldogsàgunkat! :) /fejünket is vennék, ha nem tennénk/ :D

2009. szept. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hetedhét országra szóló lakodalom, hogy még az is értesülhessen róla, akinek addig még véletlenül elkerülte volna a figyelmét a mi boldogságunk!:)
2009. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

az első esküvőm nagy fehér ruhás "igazi" esküvő volt - 1 évre rá elváltunk

a második esküvőm 2 tanús, együtt ebédelős, parkban sétálós-fényképezkedős volt, 6 éve vagyunk együtt, imádom


nem párhuzam, csak azért írom, hogy bármelyiket választhatod, nem ezen múlik, hogy mi lesz veletek utána

olyat válassz, amit szeretnél - ha te vágysz a nagy emlékezetes felhajtásra, akkor rendezz olyat, később ne gondolj rá vágyakozva, hogy de jó lett volna

2009. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A boldogságod nem ezen fog múlni a férjeddel..

Attól függ, mennyi a pénzed rá, és hogy milyet szeretnétek..

Ha megvan rá a pénz, hitel és kölcsön nélkül, akkor hajrá, mert isteni buli.. :) Nekem is az volt.. 147 fővel.. :)

Ha nincs pénz, és nem is szeretnétek, akkor 2 tanu és kis család.. Akkor is ugyan akkora a boldogság.. :)


Nagy lakodalom utá is lehetsz boldogtalan, és kis esküvő után is lehetsz egy életen át boldog.. :)

2009. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hete volt a lagzink. Az előtt lévő két-három hétben már bántam, hogy nem szolíd esküvőnk lesz. Aztán eljött a nagy nap, és minden olyan tökéletesen sikerült, hogy azt mondtuk a párommal, jövőhéten csinálunk mégegyet!:) Szóval nekem nagyon jó volt,hogy azokkal az emberekkel ünnepelhetek, akik nekem fontosak. Jól érezte magát a család és a barátok is. Reggel 6-ig táncoltunk. Ha újra kellene csinálnom, akkor is lagzit csapnék. Hozzáteszem nem hívtunk meg boldog-boldogtalant, 100 éve nem látott rokonokat, csak olyanokat, akik aktívan részt vesznek az életünkben.
2009. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kis esküvő 2 tanúval és szülőkkel, testvérekkel. Utána hatalmas buli a barátokkal.
2009. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A mi esküvőnk is szolid lesz, 15 max 20 fő.De aki fontos, szülök, tesók,azok ott lesznek:)
2009. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az első esküvőm nagy volt ahogy már valaki említette elváltunk. A 2.ik esküvőm 2 hónapja volt. 30-an voltunk olyan emberek akik fontosak voltak nekünk. Annyira jól sikerült egy rögtönzött otthoni állófogadásos bulival, hogy reggel 7-ig tartott. Mindenki emlegeti a mai napig :)


A lényeg, hogy amilyet te szeretnél olyan esküvőt csinálj.

2009. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi tavaly májusban esküdtünk. 100 vendéggel.

életem eddigi legszebb fél éve volt, amíg a lagzit szerveztük. ha lehet minket még jobban összekovácsolt az az időszak. jaj mennyit álmodoztunk!!aztán a nagy nap előtti héten semmit nem pihentem, mert ugyan étteremben volt a lagzi, de a süteményeket otthon sütötte a nagymamám és a két örömanya, na meg én, mikor épp ráértem. péntek este 11--kor jöttem a fodrásztól, becsavarta a hajam, hogy biztos legyen tartása másnap, és reggel 6-kor már mentem vissza hozzá, aztán kozmetikus, virágok, templom díszítés stb... azt mondták, hogy nem nekem kellene ezzel foglalkoznom aznap, de egyszerűen semmiről nem akartam lemaradni. a szombat teljes extázisban telt, ( biztos,mert nagyon szerelmes voltam, vagyok) és reggel fél7-ig tartott a mulatság. minderről van 2*4 órányi videónk és vagy 1000 fotó. ha újrakezdhetném, újra és újra pontosan így csinálnék mindent. egy életen át emlákezni fogunk rá az biztos. ha egy picit morgolódom, mert mondjuk nem jön haza focimeccsről időben, csak beteszem a videót és jókat derülök, mire hazajön soha nem szoktam mérges lenni. egyébként is! hadd lássa mindenki milyen boldogok vagytok! persze úgyis ti döntitek el, de én a lagzira szavazok, mert ilyen csak egyszer van (jó esetben)és ha később mégis szeretnél, már elég hülyén jön ki. nem kell feltétlenül minden egyes ismerőst meghívni( mi még a szomszédokat is kihagytuk, csak a barátok és közeli rokonok voltak ott.)a befektetés pedig szerintem minimum 90%-ban megtérül, na nem mintha ez lenne a lényeg. meg attól is függ, mennyire vagytok ilyen téren bulizósak.én végig táncoltam a lagzit este 7-től reggel6-ig. gyakorlatilag mi, az ifjú pár csináltuk a hangulatot. a sógórnőméknél viszont fél2-kor vége lett mindennek, mert az ifjú pár csak fapofával üldögélt. szóval, valakinek gondoskodnia kell hanmgulatról, vagy elég gáz lagzi kerekedik.

2009. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!