Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feleségek, menyasszonyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, menyasszonyok, nektek nem dobban meg a szívetek egy kicsit esküvő, fotózás vagy menet láttán?

Figyelt kérdés
Épp most ment el a ház előtt egy esküvői menet, láttam a menyasszonyt :) nekünk pont 2-án lesz egy éve, hogy volt az esküvőnk, de még mindig mosolygok, ha látok ilyet, megdobbant a szívem, hogy az a lány most éli át azt, amit én egy éve és olyan szépek. Gondolom értitek mire gondolok :) jó lenne még egyszer :)

2013. máj. 11. 16:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Én még előtte állok, pont most nézegetek ruhákat, helyszíneket. De nagyon szoktam irigyelni, ha látok egy esküvőt, vagy menyasszonyt. Ez egy kicsit hülye hasonlat, de én most a középiskolai ballagásoknál éreztem ezt, hogy jó lenne még egyszer átélni, mert olyan jó hangulata volt. Gratulálok nektek, sok boldogságot! 22L
2013. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és neked is gratulálok és nagyon sok boldogságot! :) mikor lesz?
2013. máj. 11. 16:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon boldog voltam az esküvőm napján, de őszintén szólva másnap sokkal boldogabb voltam, hogy a férjem mellett felébredve megkönnyebültem, hogy minden szépen sikerült, és VÉÉÉÉÉGREEEE túl vagyunk rajta. mert én azért sokat idegeskedtem, és aggodalmaskodtam, és rengeteg munka volt vele, meg az izgulás, h kijöjjünk a keretből, stb. szóval én nem irigylem azt, aki éppen benne van. szép volt, jó volt, de egyszer elég volt. és boldog vagyok, hogy házasok vagyunk. pár hét múlva egy éve :)
2013. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Én még 1-2 évig nem tervezem összekötni az életemet a párommal, de én is nagyon tudok örülni mások boldogságának. Mindig "leskelődök" is kicsit bevallom, ha fotóznak éppen egy párt, avagy csak látom őket a polgármesteri hivatal előtt. :)

Az eddigi legdurvább élményem az volt, amikor vonatra vártam és egy pár megjelent a fotósukkal teljesen váratlanul, hatalmas bőrönddel, a hangosbemondón, pedig a szokásos szignál után bemondták, hogy sok boldogságot az ifjú párnak és minden várakozó utas hangos üdvrivalgásban és tapsolásban tört ki. :) Még könnybe is lábadtak a szemeim. :)

2013. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok, köszönöm. :) Még nem mostanában, egyelőre még csak tájékozódunk a dolgokról, mit hogyan lenne a legjobb. De már látom, hogy elég sok munka lesz benne, mire minden meglesz. :) Izgalmas dolog ez, szerintem a szervezésnek is megvan a maga szépsége.
2013. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
az nagyon szép lehetett :) nekünk nem volt nagy fotózás, egy kis faluban voltunk,de nekem így is örök élmény, de olyan jó látni őket :)
2013. máj. 11. 16:31
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem. Egyáltalán nem. Pedig nagyon szép esküvőnk, szuper lagzink volt és boldog feleség vagyok, de őszintén engem más vadidegenek esküvője tök hidegen hagy.
2013. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Én soha nem voltam az a fajta lány, aki esküvőre vágyik, vagy egy olyan napra, amelyiken minden róla szól.

Nekem ez inkább egy olyan nap, ami gyomorideggel teli, idegeskedős, de túl kell lenni rajta a hagyományok miatt, és hogy a család boldog legyen.

Ennek ellenére ha esküvői menetet látok, elmosolyodok, és teljes szívből örülök a pár boldogságának. Jó ilyet látni. De nekem nem dobogtatja meg a szívem, nem vágyom a dologra.

2013. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Én "csak" élettársi kapcsolatban élek. Nekem nem jó látni/hallani ilyet. Arra gondolok, az enyém úgysem ilyen lesz, csak egy kéttanús valami, amire emlékezni sem lesz jó. :/
2013. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem júliusban lesz a lagzim és nagyon várom már. Nagyon jó értés látni szombatonként a megyeszékhelyen a fiatalokat kijönni a polgármesteri hivatalból. Egy kávézóban ültem múlt héten és onnan pont rálátni a hivatalra.Néztem, ki milyen ruhában volt, meg ilyenek.
2013. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!