Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miféle esküvői "jó"kívánság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle esküvői "jó"kívánság ez? - "Nektek se legyen jobb, mint nekünk! "

Figyelt kérdés
Hová lett a házasuló pároknak szánt "Sok boldogságot!" "Legyetek boldogok" "Szeressétek egymást" " bőséges gyermekáldást" jellegű, pozitív jókívánságok?
2013. máj. 27. 11:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Ezt még sosem hallottam.


Neked mondták ezt? Hol hallottad?

2013. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Béna.

Nálunk egy csomó ismerős a férjemet sajnálta. Ezt sem értettem sose, miért annyira rossz neki?

2013. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a klasszikus 'azt hiszem, hogy marha humoros vagyok' kívánság.

Mi rengeteg pozitívat kaptunk (egy-két ilyen idétlent is), úgyhogy nem vesztek ki a "jók" srm.

2013. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Több esküvőn is ezt mondták a párnak!

Nem értettem, mert ezek szerint annak, aki eme jókívánságot mondta sz.r!

2013. máj. 27. 11:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Viccnek szánják.
2013. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
3-as már leírta, amit akartam. "Szokás" a házasságot "humorosan" rossznak bemutatni és legtöbb esetben a férfi a "szenvedő fél", tehát többnyire neki mondják, mert az asszonyok "sárkánnyá" válnak a házasság alatt. De ezzel kb. annyit kell foglalkozni, hogy egyik fületeken be, másikon ki. Tényleg ez a tipikus humoros akarok lenni, csak nem sikerült szöveg.
2013. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
És hol ebben a vicc? Kb. mintha azt mondaná, hogy megdöglött a tehenem, hát dögöljön meg a tiéd is!
2013. máj. 27. 11:09
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

ó, hát én még gyerekkoromból emlékszem milyen sokszor hallottam ezt esküvőn :)))


Nekünk is mondták, nem sértő pláne, mert tudom, aki mondta, 30 éve boldog házas...

2013. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam már ezt, én sem mondanám hogy túl humoros de elmegy egy hagyománynak:)
2013. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a vizsgák előtti "kéz és lábtörést!" kívánságtól is herótot kaptam anno. Ott ugye azt hiszem, az van, hogy a babona szerint sok szerencsét kívánni épp ellenkezőleg: balszerencsét hoz. Ami azt illeti, én mindig jobban örültem annak, ha valaki szívből sok sikert és jó szerencsét kívánt.
2013. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!