Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mentazöld esküvői dekorációval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentazöld esküvői dekorációval találkoztatok már itthon?

Figyelt kérdés
A kinézett esküvői helyszíneken csak a szokásos barna, lila, narancs, arany, bézs, zöld, stb. színek vannak. Külföldi blogokon, oldalakon viszont belebolondultam a mentazöld dekorba. Hol juthatnék hozzá ilyenekhez? Vagy egyszerűbb egy sima fehér dekort kérni és általunk külön megvásárolt menta elemekkel feldobni?
2013. máj. 30. 02:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A menta zöld mostanában nagyon divatos, de talán még nem annyira, hogy az esküvői divatba is átmenjen... Megnéztem 1-2 esküvőszervezős oldalt, de én sem láttam menta zöld dekorációt.
2013. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hol lesz az esküvő? Nálunk (Heves megye)van két dekoros, akik szoktak "j" színekkel is dolgozni, ha a megrendelés kívánja. Azt nem tudom jelenleg van-e nekik mentazöld dekoruk, de szerintem ha olyat kér a megrendelő biztos megoldják. Nekem pl. mélybordó a színösszeállítás, az sem a legszokványosabb.
2013. máj. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én októberben hivatalos vagyok egy esküvőre ahol a menta zöld és lila színekből áll majd a dekoráció.
2013. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne virágkötőt keress, hanem dekoratőrt, aki látványvilágot álmodik meg nektek, és ehhez hajlandó kellékeket is beszerezni számotokra. Biztosan drágább lesz, mint felkérni egy virágüzletet, de mindent megvalósítanak az elképzeléseid szerint. :)

Ők személyes ismerőseim, szerintem érdemes végiglapozni a képeiket, hiszen látszik, mennyi különböző stílusban dolgoztak már: [link]

2013. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mentazöld lila nekem is tetszik biztos szép lesz.
2013. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahol voltunk viséken étteremben, nekik volt mentazöld átvetőjük, és székmasnijuk is.....


Bár nekem nem tetszik. Az almazöld vagy a fűzöld az árnyalatom:) ( ez is lesz)

2013. máj. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vdéken
2013. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még nincs eldöntve, hogy hol lesz tartva az esküvő, én a Balatonnál szeretném, de lehet, hogy ésszerűbb lenne egy alföldi, mivel a rokonság nagy része idevalósi és a szállást nem áll módunkban finanszírozni sajnos. De eddig sehol nem láttam menta dekort. Természetesen dekoratőrt gondoltam alkalmazni, hisz egy virágkötőnek nem tartozik a feladatai közé a mentazöld lampionok, székszoknyák beszerzése, úgy gondolom. A menta-lila kombó nekem már nagyon extrémnek hangzik, de ha eszedbe jutok esetleg az esküvő után, és megtisztelnél privátban néhány képpel, annak nagyon örülnék, mert nagyon kíváncsi vagyok rá! :) Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 30. 11:11
 9/11 anonim ***** válasza:
nálunk is mentazöld és fehér volt tervben, én találtam is hozzá dolgokat (mondjuk én nem dekorost kerestem, mert én akartam megoldani), de aztán bordó lett, mert azt ingyen biztosította az étterem...
2013. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a baj, hogy az éttermek általában csak az alapokat biztosítják. Ha dekorossal, vagy egyénileg szerzed be a különböző dekorokat akkor az elég sok pluszköltség. Pedig én mindenképpen ebben a színben gondolkodok, hisz a ruháink is ezzel fognak harmonizálni.
2013. máj. 30. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!