Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre milyen ruhát válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre milyen ruhát válasszak?

Figyelt kérdés
Nincs "jó" esküvőre való ruhám. 11 éves lány vagyok és nem tudom mit vegyek majd fel. Milyent ajánlanátok?
2013. jún. 2. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen csipkéset, mint ez a zöld.

[link]

2013. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:))
2013. jún. 2. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]



Ha esetleg ünneplősebbet azeretnel, vagy koszorúslany is leszel, a linket több mintával színben is van

2013. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nagyon szépek:)
2013. jún. 2. 16:04
 5/5 Zsebii808 válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen az "alkatod".

Mert ebben az évben vannak a nagyon picik (akik ovisnak néznek ki) és a nagyon nagyok (aki 5-dikes helyett 9-dikesnek néz ki - mint pl.: én-).

Koszorúslány leszel?

Ha venni kell, mennyit szántok rá?

Alkat?

Ha koszorúslány leszel, lesz olyan, hogy mindenki egy színben?

Kedvenc szín? (ha nem leszel koszorúslány)

Vagy nem tudsz egy hozzád hasonló alkatú barátnődtől kölcsön kérni? (Én is a múlt héten adtam oda egyik barátnőmnek esküvőre egy ruhámat)

Egyáltalán még jókor írok? :DD Mikor lesz az esküvő?


Ha koszorúslány leszel privibe megírhatod hol milyen környéken laktok, vagy mi a kistérségetek és szívesen keresek neked ruhaboltot.. ez csak egy ajánlat :DD)

2013. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!