Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik olcsóbb? Kézzel készíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik olcsóbb? Kézzel készíteni, otthon csinálni esküvői meghívot, vagy rendelni? Hol tudtok olcsó meghívókat?

Figyelt kérdés
esküvő, meghívó

2013. jún. 9. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet olcsón rendelni is, de otthon is meg tudod csinálni olcsón: pl a natúrbarna papírok olcsóbbak és ízlésesek. vagy fekete- fehér nyomtatással is lehet elegáns. Ha pedig plusz munkát teszel bele(pl formára vágod), biztosan nagyot dob rajta.
2013. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mintalyukaszto, szalag, konturmatrica is sokat dob rajta
2013. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Sok oldal van ahol viszonylag olcsón hozzáférhetsz

pl.: [link]


Te tudod,hogy mennyit szeretnél rá költeni ami persze a darabszámtól is függ.

Ha van elég időd akkor belevághatsz otthon is elkészíteni őket.

Rengeteg oldal van ahol egyszerűbb és szép tippeket adnak.

Megoldható egy szép nyomtatású nyomtatóval,papírral,színekkel,selyemszalaggal esetleg valami kis masnival vagy dísszel.Mondjuk kaphatóak olyan ollók amik mintát vágnak pl.: cikk-cakk

2013. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem 2000Ft-omban volt a 70 meghívó és a 120 ültetőkártya.


pauszpapírra nyomtattam a szöveget feketével (alul-felül indamintával) - egy A4es pausz 29ft, erre 2db fért el. átkötöttem bordó szalaggal, aminek métere 60ft. Szép lett.


Az ültetőkhöz vettem dombornyomott bordó papírt, az A4es méretű 40 vagy 60ft-ba került és 11 db pillangós kártya fért el rajta - rányomtattam a pillangó körvonalát, bele a nevet, így csak körbevágni kellett.

2013. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig az otthon készített az olcóbb, ráadásul rengeteg időt elvesz. Nyilván ha pauszpapíros egyszerű kinyomtatós meghívot szeretnél, mint az előző írta, akkor sokkal olcsóbb. Ha ennél bonyolultabbat, amihez merev, színes, esetleg dombornyomott papír kell, akkor az nagyon drága lesz, mert ezek a papírok horroráron vannak a hobbiboltokban.. Nagykerben nem tudom lehet e kapni ilyeneket, ott biztos olcsóbb lenne.
2013. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ ha pl még nyomtatód sincs otthon akkor biztos drágább az otthoni.
2013. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mi innen rendeltünk,olcsóak,de szépek lettek.

2013. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 delfinkeke válasza:
Szia! Mi pár hete rendeltünk a következő oldalról: www.szuper-meghivok.hu Nagyon szép és gyors volt a munkájuk.Hétfőn rendeltük,pénteken már a kezünkben volt. E-mailban látványtervet készítettek,amit mi leokéztunk és kezdték a legyártást. Egy jó tanács,ha innen rendelnél.Az összeállítást felesleges kérned darabonként 60 forintért,mert mi a majdnem 70 darabot fél óra alatt összeállítottuk. Mi teljes mértékben elégedettek voltunk. Mi a 30083-as kódszámút rendeltük. Most ahogy nézem akciós :( :)
2013. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!