Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha engem nem hívtak meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha engem nem hívtak meg, nekünk meg kell majd hívni őket?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt, komoly a kapcsolatunk, lassan összeköltözünk. Az unokatestvérének lesz esküvője és engem nem hívtak meg.

Na most ha majd a mi esküvőnk lesz, meg kell majd hívni őket? Na de milyen alapon, hiszen ők sem hívtak meg engem?!


2013. jún. 16. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Én nem hívnám meg.
2013. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Szóval a párodat meghívták és téged nem?Ez nem igazén szép,mivel ha komoly a kapcsolat akkor igen is párostul illik hívni a vendégeket.De sajnos azt kell mondanom,hogy mivel a párodat meghívták,neki majd illik visszahívni a tiétekre.
2013. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is elég bunkóság..
2013. jún. 16. 14:14
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg a párod rákérdezhetne hogy a társát el e viheti. mert van mikor a meghívó úgy szól hogy xy és partnere.Lehet csak félreértés. De ha mégsem akkor a párod helyében nem mennék el!Viszont a későbbiekben meghívnám őket, és remélném hogy mivel ti sem voltatok, így ők sem jelennek meg...
2013. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Ha jól értem: a párod még otthon él, és a családjával meghívták esküvőre.


Problem?


Ha együtt élnétek megérteném a problémádat, de még azt sem. A párod a családjával megy, nem egyedül van meghívva. A meghívás jellege nem ellened szól, ne vedd magadra.


Ismered egyáltalán az unokatestvérét? Meg egyáltalán milyen jellegű esküvő lesz? Mert ha 50 fős családi, akkor duplán érthető, hogy miért így szól a meghívás. Ha 200 fős lagzi, akkor pedig valóban nem szép.

2013. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
És a párod elmegy? Én nem mennék, egyedül és nem hívnám meg a sajátomra.
2013. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A párom egyedül él.

Külön kihangsúlyozták, hogy ne vigyen engem..

2013. jún. 16. 14:17
 8/17 A kérdező kommentje:
Elmegy. Szerintem eszébe sem jutott, hogy ne menjen, mondjuk nekem sem.
2013. jún. 16. 14:18
 9/17 A kérdező kommentje:
Párszor találkoztunk, de sosem kezdeményezett beszélgetést, én meg nem akartam belekontárkodni a csoportjukba.. (unokatesói beszélgettek mindig együtt)
2013. jún. 16. 14:19
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Most az a kérdés még, hogy más párokat is így hívtak meg, vagy csak veled van problémájuk és azért nem mehetsz? Amúgy én a helyetekben elhívnám mindkettőt a saját lagzira, az szerintem ütősebb, mintha ti is "bunkóskodtok", lehet majd szégyellni is fogják a dolgot akkor...
2013. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!