Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiből jönne ki egy 50 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiből jönne ki egy 50 fős esküvő ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
50 fős polgári esküvőt tervezünk, csak a szűk családi kőr, semmi extrát nem akarunk, dj lesz (ismerős) 30.000.ért vőfélyt szeretnénk, és egy helyiséget ahol kényelmesen elférünk, nem feltétlen kell hogy étterem legyen, lehet egy söröző is és itthon főzünk. Ha esetleg tudtok ilyen bérelhető helyet Budapest környékén és leírjátok azt megköszönöm.szerintetek mennyiből jönne ki? Ja és a polgárira sem tervezünk annyira extra dolgokat, rózsaszirmot, pezsgőt, gyertyát viszünk.
2013. jún. 17. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát 50 fő, az már nem szűk kör, már bocsi.. szerintem 1 millióból megvan, és azután mindenki megnyalja mind a 21 ujját..
2013. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nálunk ez a szűk kör... a vőlegényemék is 6-an vannak tesók meg mi is... és mindegyiknek felesége/férje van, majdnem mindegyiknek gyereke is.és akkor még ott vannak anyósom, apósom, és a szüleik.
2013. jún. 17. 13:01
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
1es vagyok.. hát szerintem ez nagyon durva.. 50 fő nálam már nem szűk kör.. szűk kör, például a szülők.. na meg a tanúk.. de kinek, hogy van pénze.. én 50 embert tuti nem hívnék az enyémre..
2013. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
mégse csinálhatom azt hogy az egyik testvéremet meghívom a másikat meg nem mert rá már nincs pénz... és nekem nem jön be ez a szülők-tanuk esküvő.... egy születésnapon is többen vagyunk, az nem esküvő számomra, nem lesz emlékezetes, olyan semilyen.
2013. jún. 17. 13:05
 5/19 anonim ***** válasza:
ahogy mondtam, akkor sajnos ki kell nyitnod a pénztárcádat, főleg, ha kaja kedvelő emberek jönnek.. én magamról tudom, hogy a végletekig elmegyek a kajával.. tehát én legalább 2-szer eszek este mindenből és az éjféli vacsoránál úgyszintén.. ha mindenkinek számolsz 2-3 adag kaját 2000 Ft-tal, plusz a piák, üdítők, szerintem az kijön arra az 1 millióra, amit mondtam.
2013. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem kijön kevesebből is mint, 1 milla. Egy esküvőt 12 000 Ft/ főnek szokták venni, és ez a teljes össze lebontva, tehát: 600 000 Ft + - 100 000 Ft.


Írta is a kérdező nem akarnak flancolást, és ennek tekintetében szerintem ez reálisabb ár.

2013. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nálunk a 100 fő lesz 1,4M


Kijön otthonfőzéssel kb 6-700 ból

2013. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb 50 fős volt, és ez szűk kör. Semmi barát vagy ismerős, csak közeli családtagok. Polgárinak megvan az ára, azt gondolom már tudjátok. Mi utána elmentünk egy kibérelt teázóba (ismerősé), kaptunk egy hatalmas tortát. Ezt anyós fizette, kb 30 lehetett (torta, italfogyasztás, díszítés). Itt még jelen volt 50 fő. Aztán anyukámék családi házába mentünk tovább csak szülőkkel, tesókkal. Rendelt anyukám hidegtálakat, ez is kb. 30 ezer volt.
2013. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

polgári: 20E

dj: 30E

vőfély: itt árat nem tudok, nekünk nem volt

fotós: 50E

virágok: 20E

ruhák (öltöny+menya, cipő, ékszer): 100.000 (de ennél jóóval olcsóbban is lehet)

Kaja, ha otthon főztök,piával együtt kb. 3500/fő, sütivel (ha ti sütitek) együtt.


ha ezt összeadod, az nem egész 400E+a vőfély. Szerintem 500Eből megvan, erre persze még rájön a terembérlés, ami akár a csillagos égig is lehet + mondjuk 2 pincér, az 30E...


szerintem 500-550E-ből ki lehet hozni

2013. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 17. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!