Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy kb 80 fős lagzi mennyibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kb 80 fős lagzi mennyibe kerül ha nem étteremben hanem művelődési házban tartjuk? Mivel spórolhatnánk?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 18:43
 1/4 anonim válasza:

Ti főztök ! (nem 50 fajtát :) ]

Kis sütiket is ti sütitek,

Italokat 1x -e veszitek = adnak valami kedvezményt ha sokat vesztek szerintem

Zene... :D kiírjátok cd-re, béreltek erősítőket(gondolom van a városnak amit rendezvényekkor használnak, lehet ingyen is adják ) vagy pendrive-ra , laptop-ról mehet is.

Díszeket is ti vegyétek, gondolom itt is ha több olcsóbb.

Poharakat+ tányérokat bérelitek.

Legyen az a (mikor mennyaszonnyal táncolnak s pénzt raknak a kalapba )

Más kell?

2013. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

polgári+templomi: 50E

fotós: 50E

ruhák: ha spórolni akartok, vateráról 50E-ért ki lehet hozni a menyasszonyi+menyecskeruhát, ékszereket, mellényszettet, cipőt... öltönye ha van a párodnak, nem kell új

virágok: 20E menyacsokor+kitűző, 1-1szál a szülőköszöntőre, asztalra valami kis virág

zene: akár ingyen is, ha van gép, kértek valami havertól erősítőt, pendrive-ról lehet zenélni, esetleg felfogadtok egy dj-t, kb. 30-40E körül lehet már találni


Én a kaja+pia+sütit kb. 6E /főre számolnám, ha mindent ti vesztek meg. Piákat nagykerből kell venni, a bontatlant visszaveszik.

Sütit is süthettek, ti+rokonok, nálunk is ez a szokás, hoz minden család sütit vagy tortát


Menyatorta kb 15E


Dekor: meghívó+ültetőkártya sajátkezüleg kb. 3000ftból kijön


Vehettek még lufikat, színes szalvétából lehet csinálni pompomot, esetleg az a krepp-papíros hajtogatós, bár az nekem nem tetszik --> 15E


TerembérleT: ez attól is függ, hol: 50Etől felfelé, számoljunk 70E-el

3 pincér: 30E

Szakácsok, mondjuk 3an: 50E


ez így összesen 80 főre:

50(szertartások)+50(ruhák)+20(virágok)+40(DJ ha kell)+15(torta)+15(dekor)+80*6000(vendéglátás)+70(terem)+30(pincérek)+50(szakácsok)


800-850ből kijön bőven


(nekünk ennyiből a 120fős jött ki étteremben, szerintem a kaját lehet nyugodtan 4000-el számolni, nekünk a kaja+pia egész éjszakai fogyasztás, vacsi+éjféli vacsi, szóval minden együtt volt 4400/fő)

2013. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fotóst lehet találni 30-ért is....
2013. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyilván lehet, én csak egy átlagárat írtam.
2013. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!