Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szoktak a (szülői háznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak a (szülői háznál lévő) szomszédoknak "bulit" rendezni esküvő másnapján?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogyan megy? Csinált valaki ilyent?
2013. jún. 22. 09:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem. A szomszédokat illik az esküvőre meghívni.
2013. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De csak a családtagok vannak meghívva az esküvőre és a lakodalomra.
2013. jún. 22. 09:24
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak a szűk családi kör van meghívva, akkor szerintem elég ha másnap viszel sütit a szomszédoknak. :)
2013. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Ha én a szomszédod lennék biztos, hogy nem mennék át másnap enni a maradékot ha a lagziba nem vagyok meghíva.

Gondolkozzál már.

2013. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert anyóspajtás találta ki ezt a marhaságot.


Megállapodtunk, hogy csak a "szűk" családi kör lesz meghívva a lakodalomba, mivel így is kb.70 főre jön ki a létszám. És akkor ez csak unokatestvér szintig van, és főként csak a Vőlegényem rokonai tartoznak bele, mivel az én részemről csak anyukám, nővérem és egy gyerekkori jó barátnőm van (ő lesz a tanúm).


Sütemény csomagot rendeltünk a szomszédoknak is, ez természetes. Meg a szertartásokra is eljönnek. De mi ezt a "bulizást" feleslegesnek tartjuk. Mi nem így tervezzük az esküvőnk másnapját. De anyóspajtás megint megmutatja, hogy ő az úr a háznál. Na meg persze nagyon szeret flancolni.

2013. jún. 22. 10:02
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
"anyóspajtás" szánallmas vagy.
2013. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédok kit érdekelnek? Minek nekik akármit is adni?
2013. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem hallottam ilyet. Olyat már igen, hogy a lagzi szűk családi körben van, és hogy azért a barátok se maradjanak ki, velük meg aztán egy házibulit rendez a pár. De ez sem kötelező, meg itt barátokról van szó. A szomszédoknak - hacsak nem rokonok, vagy tényleg közeli barátok - nem szoktak ilyesmit. Esetleg egy kis sütit szép gesztus átvinni nekik.
2013. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez az, még én sem hallottam ilyent soha. A szomszédok a Vőlegényem szüleinek korosztálya, így nekik a jó barátaik. Nekünk csak a szomszédok. 30-40 év a korkülönbség köztünk és a szülők (és a szomszédok) között.
2013. jún. 22. 11:05
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha a szülők jó barátai, miért ne hívná át őket?? A maradék úgyis ott lesz, sütik nem is állnak el sokáig, legalább nem kell kidobni.

Viszont ő akar bulizni, nektek nem kötelező ott lenni.


Mi is jóban vagyunk a szomszédokkal, vittünk nekik "maradékot" sütiből. Nem is értem ezt a hozzáállást, hogy "ha nem vagyok meghívva, nem is zabálom a maradékot"... Basszuskulcs... ha egyszer nincs olyan szoros viszony, hogy meghívjon, akkor nincs. De ezek szerint jóban vannak, így szívesen megkínálnak. Abban is kell gondolkozni, hogy az esküvőn 10-12ezerbe kerül egy ember, ha átmegy a másikhoz a teraszra, az meg semmibe... na, de azt csak az egyik válaszolónak írtam.

2013. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!