Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy 33 fős esküvőre mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 fős esküvőre mennyi italt számoljak?

Figyelt kérdés

5 gyerek

Mininum 5 ember, aki nem iszik alkoholt. Mennyi rövidet, sört, bort, üdítőt számoljak? Persze nem akarok töménytelen mennyiséget, de mégis mi lenne a reális? Nektek hogy volt?



2013. jún. 22. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkire 2 doboz sört számolj , fél liter bort... és mondjuk 3 dl rövidet, 10 l üditőt. De ez attól is függ hogy mennyire iszákos a társaság...
2013. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

1. Voltam.


Úgy értem összesen 10-15 liter üdítö

2013. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a 3 dl rövid sok egy főre.

Inkább kevesebb tömény, és több sör ebben a melegben.


Én nő vagyok, de 3 dl töményet tuti nem innék meg, 3 jó hideg sört annál inkább most.

2013. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Így átgondolva tényleg a kevesebb tömény lenne jobb... De ez is ember/társaság függő
2013. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Összesen: 1L tömény

10-12L üdítő

40-45 doboz sörike

Saját véleményem szerint de sörike az fontos ilyen melegben

2013. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fejenkét 2-3 sör, fél liter bor, 2 deci tömény. Nálunk kb így volt. Azt hittem, hogy a bor nem nagyon fog menni ilyen melegben, de nagyon finom édes fehérborunk volt, el is fogyott az összes.
2013. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Az én baráti társaságomra így számolnék:

Ha a pasik leülnek sörözni, akkor ők simán benyomnak 4-5 sört. Esetleg lehet rájuk számolni 1-2 kör felest, de társaságfüggő, hogy mennyire akarnak beállni. (vagy te mennyire akarod hogy beálljanak)

Mi a lányokkal pedig koktélozni szeretünk ilyen melegben is. Persze, nem a legbonyibb dolgokra gondolok, csak egyszerű, házibarkácsban készíthető dolgokra. Pl vodka naracs, gin-tonic, mojito de igazából bármi amiben jég van ízesített és nem olyan erősre van keverve, hogy 1 darab padlóra küldjön így nyáron. Szóval amiből el lehet szopogatni 2-3 adagot súlyos részegség nélkül.

Szóda, hogy lehessen fröccsöt csinálni, de nálunk szerintem nem fogyna sok bor.

+ legyen pezsgő, de szerintem abból sem kell töménytelen mennyiség, csak annyi, hogy mindenkinek jusson elég koccintani.

Jégkocka minden mennyiségben!!!!

2013. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
fejenként 2 sör? :O :D az nagyon kevés, hát nő létemre megiszok annyit.
2013. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!